Yatırım yapmaya başla!

Halat Çekme Yarışı Bu Sefer Güçlü Arabalar Arasında Yapılıyor!Konumuz kim daha güçlü ? Videomuzda gördüğümüz gibi birbirlerine bağlanarak kıyasıya geçen güç gösterilerini izledik. Aslında bu eğlencenin bir de ismi var! Tug Of War dedikleri bu olay, iki aracın birbirlerine bağlanarak hangisi daha güçlüyse rakibini alıp götürüyor. İnsanlar arasında yapılan ip çekme yarışmalarının araçlara uygulanmış şeklidir de diyebiliriz. Gerçi iki araç demiştik ancak videomuzun ilk dakikalarında olan, bu savaşların herhalde en abartılı olanıdır. Caterpillar marka dozere bağlanan sanırım 20 Toyota Land Cruiser FJ Serisi saydık. Burada, greyderlerin gücünü bence daha iyi anlıcaksınız. Videoda izlediğim kadarı ile süper eğlenceli bir şeye benziyor. Hayatımızın her noktasında olan itme veya çekme kuvvetinin en aşırılarını şimdi izlediniz.

Şahsen ben böyle bir eğlence anlayışına katılır mıydım? bilemiyorum! Seslere biraz kulak verdiğimiz zaman motorların yırtılırcasına bağırdığını duyarız. Bunun yanında şanzıman aksamlarına binen kuvvet kesinlikle zarar verecektir. Söylediğimiz bu zararları 3. dakikada gördüğümüz BMW ve Subaru sahipleri pek aldırış etmiyor anlaşılan. Subaru Impreza WRX‘in tartışmasız AWD sistemi ile BMW’nin Xdrive‘na karşı bir yarış seyrettik.

İlk başta dozer’in çekim olayına şaşırmıştık ki 3.30 dakikada karşımıza “tank” ile yapılan halat çekme yarışı çıkıyor. Yani olay bir üst levele taşınıyor. Ancak karşısındaki paletli “bir şey” aracı, karşı konulmaz dediğimiz tank gücünü ezip geçiyor. Bu görüntülerde güzel ama benim favorim yine de devasal pick-up‘ların yapmış oldukları. Çünkü bize daha yakınlar! Sizce bu eğlencenin merkezi neresidir? Tahmin hakkımı kullanmak istiyorum Amerika! Bu gibi değişik ve bizim ülkemizde paha biçilemez araçlarla yapılan eğlenme şekilleriyle sinirlerimizi bozacak tek ülke ABD dir.

Benim önerim kameramızı, biraz da soğuk içeceğimizi alarak seyirci olmak daha mantıklı geliyor. Yoksa yaktığımız lastiklerden ötürü vicdan azabı çekebiliriz. Peki bu eğlenceli halat çekme videomuzda en çok beğendiğiniz an hangisi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum