Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Netflix’in Türk Dizisi Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezon Fragmanı YayınlandıNetflix’in Türk Dizisi Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

Popüler çevrimiçi platform Netflix’te yayınlanan ilk Türk yapımı olarak kayıtlara geçen Hakan: Muhafız, ilk sezonuyla izleyenlerden büyük beğeni toplamıştı. Geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanan dizi, milyonlarca Netflix kullanıcısı tarafından beğeniyle izlenmiş ve ikinci sezonu için bekleyiş süreci başlamıştı.

Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı beklenirken, Netflix’ten yeni sezona dair ilk fragman paylaşıldı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazal Ergüçlü, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin yer aldığı dizinin ikinci sezonuna da Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk, Saygın Soysal gibi sevilen oyuncuların yer alacağı biliniyor.

Fragmanda görüldü ki Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın da popüler dizide izleyenlerin karşısına çıkacak. Dizinin ilk sezonu yayınlanmadan önce ikinci sezonunun Netflix tarafından yayınlanacağı duyurulmuştu. Haftada 10 milyon izlenme barajını aşan Hakan: Muhafız’ın 3. ve 4. sezon onayı da Netflix tarafından duyurulmuştu. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmaz iken fragmanda ‘çok yakında’ ifadesine yer verildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur