Yatırım yapmaya başla!

Bir Haftada 2 Kez Büyük İkramiye Kazanan Genç Kızın Talihi

Düşünsenize; piyangoyu tutturuyor ve hala bunun mutluluğunu yaşıyorken bir kez daha büyük ikramiyeyi kazanıyorsunuz. Tıpkı 19 yaşında servet sahibi olan Rosa gibi:
Bir Haftada 2 Kez Büyük İkramiye Kazanan Genç Kızın Talihi

Hepimiz isteriz başımıza o meşhur talih kuşunun konmasını! Peki, piyangoyu 1 kere tutturmak bile yeteri kadar mucizeviyken, 2 kez tutturmaya ne demeli? Üstelik aynı hafta içinde! Evet, olasılıksız denilebilecek bu olay geçtiğimiz günlerde Amerika’da yaşandı. Bakalım; genç yaşında yarım milyon doların sahibi olan Rosa, nasıl oldu da aynı hafta 2 kez büyük ikramiyeyi kazanabildi:

ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan Rosa Dominguez, arabasıyla evine doğru giderken mola vermek için bir benzin istasyonuna uğradı.

Arizona eyaletinde yaşayan Rosa Dominguez benzin istasyonuna uğradı

Bu sırada tanesi 5 dolar olan kazı kazanlardan aldı ve çoğumuzun yaptığı gibi “ya tutarsa” diyerek kartları kazıdı.

tanesi 5 dolar olan kazı kazanlardan aldı

555.555 doları gördüğü zaman gözlerine inanamayan genç kız, duygularını: “İstasyona girerken o kadar gergindim ki sadece ağlamak istedim.” sözleriyle açıkladı.

İkramiyeyi görünce "sadece ağlamak istedim" dedi.

Birkaç gün sonra, yarım milyon dolardan daha fazla olan ikramiyenin şokunu hala atlatamamışken, “neden olmasın ki” diyerek yeniden kazı kazan oynamak istedi.

“neden olmasın ki” diyerek yeniden kazı kazan oynadı

California, Monterey County’de bir benzin istasyonunda durarak 5 dolar karşılığında tek bir kazı kazan kartı aldı.

5 dolar karşılığında tek bir kazı kazan kartı aldı

Şansı gerçekten yaver giden genç kız, bir kez daha büyük ikramiyeyi kazanarak, piyangodan kazandığı servetine 100.000 dolar daha ekledi.

İkinci büyük ikramiyesi 100.000 dolar oldu

Talihli kız, parasıyla ne yapacağı yönündeki sorulara ise klasik bir cevap vermiş diyebiliriz. Zira 19 yaşındaki Rosa Dominguez yeni bir araba almak ve alışveriş yapmak istediğini söylemiş. Ne diyelim, umarız genç kız; haydan gelen para huya gider demeyenlerin dikkat etmesi gerekenleri aklına getirir de kısa süre içinde servetini tüketmez.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum