Yatırım yapmaya başla!

“Hackrod” Hayal Ettiğiniz Otomobil Tasarımını Sizin için 3D Ortamda Yapıyor!

Hayalini kurduğumuz otomobilleri digital ortamda 3D yazıcı ile üretim başlıyor. Ve bu işi Hackrod şirketini oluşturan dahi beyinler yapıyor!!!
“Hackrod” Hayal Ettiğiniz Otomobil Tasarımını Sizin için 3D Ortamda Yapıyor!

Günümüzde artık beynimizden geçenleri bir yere aktarmak ne kadar basit bir hale geldi değil mi? Düşünüyoruz ve en kısa sürede herşey istediğimiz gibi şekilleniyor. Konumuz, bir şirketin 3D yazıcılar üzerine kurduğu sistemle beraber yapay zekanın ileri dereceli kullanımını içeriyor. Hepimizin araçlarında kurduğu, kaputu şu şekilde olsun, keşke tamponlar şurdan çıkıntılı vb. ufak hayaller bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. 3D yazıcının 5 yıl içerisindeki aşamalarına baktığımızda aradaki farkta Everest bile küçük kalır. İstenilen materyal yazıcılara koyularak, arzu ettiğiniz cisimler artık bir anda oluyor.

Amerika’da bulunan bir tasarım stüdyosu, bunu gerçekleştirmeyi kafaya koymuş. Oluşumun ne kadar farklı bir mantelitede olduğu açıkça vurgulanmış. Firma oluşumunda dalında ordinaryüs seviyesinde diyebileceğimiz uzman kişiler görevde. Saldırılı alanları ve düşünceleri çok ince bir noktada. Çünkü insanoğlu özellikle görsel zevkleri için otomobillerde çok zaman ve para kaybediyor. Şirket La Bandita adında 60’lar yarış arabalarını andıran cabrio bir model yapma hazırlığında.

Bu fikri ortaya atan Mike McCoy isimli biri. Bazı zamanlarda yönetmenlik yapmış bir şahış.

Davasına ortak ettiği kişilerlerden birincisi Felix Holst! Hot Wheels oyuncularının tasarım ve yönetiminde bulunmuş.

Teknolojik açığı yapay zeka yönünden kapatan isim ise Dr. Slade Gardner! 3 farklı daldan olup bir araya gelen bu insanlar resmi Voltran birleşimlerini gerçekleştirmiş.

Aklınızdaki istekleri söylüyorsunuz ve onlar yapıyor!

Normalde insanların zihinlerindekini bire bir anlamak zor iştir. Otomobil tasarımcılarını ele alırsak; yaptıkları çizimleri farklı onlarca kolda değerlendirmek analiz yapmak zorunda. Nispeten Hackrod kafada oluşturuluş bir şeyi ortaya çıkarmaya çalışacak.

İlginizi Çekebilir :

3D’nin kullanım alanları çıkışından günümüze kadar onlarca kat genişledi. Japonya’da 3D yazıcı ile yapılan evlerden tutun, Bugatti gibi titanyum alaşımı yazıcı ile en sağlam fren sisteminde de kullanılıyor. İnternetten proje ilerletme yardım fonu açan şirket, 52 kişiden 34 bin dolar almayı başarmış. Yani La Bantida’nın çıkışı uzak değil. Unutmayalım ki Tesla’da fabrikasyon üretime geçmeden önce bu şekilde araç çıkartabiliyordu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum