Yatırım yapmaya başla!

Farklı Tasarımıyla Dikkat Çeken Bir Saat: “H. Moser & Cie. Venturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton”

Farklı Tasarımıyla Dikkat Çeken Bir Saat: “H. Moser & Cie. Venturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton”

Adeta işlevsel birer mücevher olarak bilekleri süsleyen kol saatlerinin bazıları yansıtmış oldukları karakteristik özelliklerle bazıları oluşumlarında kullanılan pahalı materyallerle bazıları ise oldukça farklı tasarımlarıyla bizleri cezbetmeyi başarıyorlar. Elbette ki teknolojinin durdurulamayan ilerleyişi ile meydana getirilen akıllı saatler şık tasarımlarını, oldukça işlevsel özellikleriyle tamamlayarak, pahalı İsviçre saatlerinin yerlerini doldurmaya başladılar. Fakat yine de İsviçre saat endüstrisi yeni modeller üretmeye ve hayata tutunmaya devam ediyor.

Kökleri 1828 yılına kadar uzanan, İsviçreli saat üreticisi H. Moser & Cie. firmasının temelleri aslında Rusya’da atılmıştır. Sonrasında ise saatçiliğin anavatanı olan Le Locle bölgesine taşınan H.Moser&Cie. birbirinden etkileyici saatleri, burada üretmeye başlamış ve sektörün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Moser Perpetual 1, Monard Date, Monard ve Mayu koleksiyonlarıyla başlayan bu macera, H. Moser & Cie. Small Seconds XL Funky Blue gibi olağanüstü modellerin meydana gelmesiyle daha da masalsı bir hal almıştır.

Şimdilerde ise oldukça farklı ve aldatıcı bir tasarım ürünüyle karşımıza gelen H.Moser & Cie. markası, İsviçre saatlerinin halen daha etkileyici yapılara sahip olabileceklerini gözler önüne seriyor. Vanturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton adı verilen Vanturer Tourbillon koleksiyonunun bu yeni üyesi, türünün tek örneği olarak da markanın “Oldukça Nadir” sloganının hakkını sonuna kadar veriyor.

İşte karşınızda pahalı fiyatı ve benzersiz yapısıyla yeni H. Moser & Cie. saati:   

Piyasadaki En Etkileyici Saatlerden Biri

Piyasadaki En Etkileyici Saatlerden Biri“İsviçre saat endüstrisi neden çöküyor?” sorusunu daha önce sizler için cevaplamıştık. Lüksün, pahanın ve şıklığın simgesi olan İsviçre saatleri, yine de bazı kesimlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyorlar. İşte yeni H. Moser & Cie. saati de hem pahalı fiyat etiketi hem de türünün tek örneği bir model olmasından dolayı, piyasayı biraz da olsa canlandıracak gibi görünüyor. Piyasadaki en etkileyici saatlerden biri olan H. Moser & Cie. Venturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton, iskeletleştirilmiş mekanizması ve transparan safir kasası ile kelimenin tam anlamıyla akıl çelen bir saat modeli haline geliyor.

Kadran ve Mekanizmasıyla Fark Yaratıyor

Kadran ve Mekanizmasıyla Fark YaratıyorMarka tarafından meydana getirilen, HMC 803 kalibresini, orijinal Starumann çift zemberek ile donatılmış tourbillon özelliğini bünyesinde barındıran bir mekanizma ile donatılmış. Ayrıca en az 72 saatlik güç rezerviyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu mekanizmanın, nikel gümüş köprüleri, özel bir kimyasal işlem sayesinde mavi tonlarında bir renge sahip olmuş. Bu özelliklerin yanı sıra roze altından yapılan saat ve dakika kollarıyla da oldukça lüks ve çekici bir saat modeli haline gelen H. Moser & Cie. Venturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton, pahalı fiyat etiketiyle de baş döndürüyor.    

Yeni H. Moser & Cie. Saatinin Baş Döndüren Fiyat Etiketi

Yeni H. Moser & Cie. Saatinin Baş Döndüren Fiyat EtiketiH. Moser & Cie. Venturer Tourbillon Dual Time Sapphire Blue Skeleton, safir kristalden oluşan camı, arka kasası, bezeli ve hatta taç kısmıyla da hayranlık uyandırıyor. Neredeyse tamamı safirden meydana gelen 41.5 mm çapındaki kasası zarif ve şık bir görünüme kavuşuyor. Eğer H. Moser & Cie. tarafından meydana getirilen, türünün tek örneği bu saatçilik harikasına sahip olmak ve benzersizliği bileğinizde taşımak istiyorsanız, 1 milyon İsviçre frankını gözden çıkarmalısınız.

H. Moser & Cie. markası, Dual Time Sapphire Blue Skeleton saatiyle sadece Vanturer Tourbillon koleksiyonuna değil, aynı zamanda saatçilik dünyasına da eşsiz bir eser daha kazandırıyor. Kusursuz mekanizmasını, şık ve transparan kasasıyla cömertçe gözler önüne seren bu pahalı H. Moser & Cie. harikasını bileğinizde görmek istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum