Yatırım yapmaya başla!

Güney Afrika’ya Liberty Walk Donanımlı Nissan GT-R Gidiyor!

Godzilla süper modifiyesiyle farklı ülke topraklarından ses verecek. İşte Liberty Walk dokunuşlu Nissan GT-R...
Güney Afrika’ya Liberty Walk Donanımlı Nissan GT-R Gidiyor!

Tartışmasız şekilde modifiyeye en uygun spor modellerden biri Nissan’ın Godzilla’sı GT-R‘dır. Tanıdığımız çoğu tuner şirketlerine göz gezdirirseniz mutlaka bir R35 projesi vardır. Bunlar arasındaki güç çekişmesine de AMS performans son noktayı koyarak, 3.300 ps’lik dünyanın en güçlü GT-R’ına imzasını atmıştı.

Bir yarışçıya ait olan hızlı Japon, Güney Afrika‘ya yollanıyor. GT-R’ın sahip olduğu duruş biçimi, yine başka bir Uzak Doğu şirketine ait. Bol özellikli ve pahalı olan bu çalışma, bulunduğu bölgede tek olacak! Bakalım “ben çok güzelim diye bağıran “ Nissan spor aracının özellikleri nelermiş!

Kaslı sporcumuza olabilecek en agresif parçalar verilmiş!

Kaputa verilen mini hava girişleriniden sonra, ızgara kısmı parlak siyahla ele alınmış. Alt kısımda ise üst kısma bağlı geniş lipler takılmış. Bunlar Liberty Walk için daha başlangıç…

Farklı şirketlerce takliti çok yapılsa da görülen çamurluk tipi Japon modifiye şirketine ait!

Vidalı tip çamurluk uygulamasının patenti bizce Liberty Walk’ta. Uygulama ile araç genişliği ortalama 5 santime yakın artmış. Toyo Tires lastiklerinin sarıldığı siyah jantlar da 19 inç büyüklüğünde.

Güney Afrika topraklarına geçiş yapan spor Nissan’ın alt mekanik aksamları da elden geçirilmiş.

GT-R’da KW coilovers, dört asklı hidrolik yükseltilmiş süspansiyon takılmış. Artık araç yüksekliği elinizin altında.

Kokpit içinde sizi saracak koltuklar yerleştirilmiş.

Recaro’dan tedarik edilen spor koltuklar vücudunuzu sararak drift ve hızlı viraj alımlarında yatmanızı maksimum derecede engelleyecek.

Motor tarafında çok hevesli olanlara, GT-R’ın kendi motorundan devam edilmiş.

Sırrı çözülemeyen 3.8L motor yine 570 ps güce sahip. 637 nm torkun oluşturulduğu iç kısımdan dışarıya çıkan ivmeyle GT-R, 2.8 saniyede 0’dan 100’e kalkış yapıyor. Liberty Walk dizaynla ülkeler arası geçiş yapan Godzilla, 315 km/h‘ye çıkış yapabiliyor.

Sağlam modifiye projelerinden biri olan L.W Nissan GT-R, özel bir yarış pilotu için Güney Afrika’ya geçiyor! Dünyanın çok farklı bir yerinde daha Nissan kapışmalarına devam edecek…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum