Paylaşım

Gülse Birsel Jet Sosyete’yi Eleştirenlere Reyting Birinciliği ile Cevap Verdi!


 

Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete, izleyicileri resmen ikiye böldü. İzleyiciler farklı yorumlar yaparken Gülse Birsel eleştirilere reyting birinciliği ile cevap verdi.

Aile Arasında ile büyük bir başarı yakalayan, hatta 5 milyon rekoru kıran Gülse Birsel; yeni dizisi ile eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Dün akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan Jet Sosyete, Avrupa Yakası dizisinin kopyası olduğu, hiç güldürmediği ve benzeri gerekçeler öne sürülerek adeta yerden yere vuruldu.

Bilmeyenler için Jet Sosyete’nin ilk fragmanına da benzeri yorumlar geldiğini hatırlatarak başlayalım.

Jet Sosyete Tanıtımına da Olumsuz Yorumlar GelmiştiÖyle ki Gülse Birsel bir takipçisinin tanıtımlar sırasında yaptığı “dizi iğrenç olmuş” şeklindeki yorumuna; “Dizi daha başlamadan seyretmiş olmanız müthiş! Ben bile daha seyretmedim. Hatta çekimler bile bitmedi.” sözleriyle karşılık vermişti.

Fakat dün ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan Jet Sosyete, yine olumsuz yorumlarla gündeme geldi.

İşte onlardan bazıları;

Sizin de gördüğünüz gibi pek çok sosyal medya kullanıcısı Gülse Birsel’i eski yapımlarını kopyalamak ve komik olmamakla eleştirdi.

Öte yandan; aralarında ünlülerin de bulunduğu başka bir grup da eleştirileri kınayarak, Birsel’in Jet Sosyete ile gayet iyi iş çıkardığı yönünde yorumlar yaptı.

Tüm bunlara ek olarak; Gülse Birsel bugün Instagram hesabındaki paylaşımıyla, kendisini eleştirenlere reyting birinciliğiyle cevap verdi.

Gülse Birsel Eleştirilere Instagram'da Reyting Birinciliğiyle Cevap VerdiPeki, Jet Sosyete’nin geleceğiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Gülse Birsel, ilerleyen bölümlerde olumsuz yorum yapanları tatmin edebilecek mi dersiniz?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın