Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Gülse Birsel’in Yeni Filmi Aile Arasında’dan İlk Fragman Geldi!Gülse Birsel’in Yeni Filmi Aile Arasında’dan İlk Fragman Geldi!

Avrupa Yakası dizisi ile gönülleri fetheden Gülse Birsel’in yeni filmi uzun süredir merak ediliyordu. Aile Arasında’nın vizyon tarihi belli olur olmaz sizlerle paylaşmış, sezonun en iddialı komedileri arasındaki yapım için geri sayıma başlamıştık.

Kaldı ki Gülse Birsel de “tam bir aile komedisi olacak” sözleriyle tanımladığı filmden sosyal medya hesaplarında paylaştığı karelerle heyecanımızı arttırmıştı. İzlenmesi gereken film, kadrosu ile başlı başına yeterince ilgi çekiciyken bugün yayınlanan fragmanı da bekleyişimizin boşuna olmayacağını kanıtladı.

Sonuçta; oyuncular arasında filmin senaryosunu yazan Gülse Birsel’in yanı sıra Demet Evgar, Engin Günaydın, Fatih Artman, Derya Karadaş, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Şevket Çoruh, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlua gibi sevilen isimler var.

Aile Arasında’nın Twitter hesabından “yılın komedisine hazırsanız fragmanla başlayalım” açıklamasıyla yayınladığı fragman, BKM’nın Youtube sayfasında da paylaşıldı ve yüzlerce yorum aldı. Bakalım, yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın oturduğu Aile Arasında filmi mi söylendiği gibi yılın komedisi olmayı başarabilecek mi? Sorunun cevabını 1 Aralık’ta hep birlikte öğrenmek umuduyla…

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur