Paylaşım

Gülse Birsel Aile Arasında’yla “5 Milyon” Rekoru Kırdı!


 

Gülse Birsel, senaryosunu yazdığı Aile Arasında filmiyle bir rekora imza atarak 5 milyon izleyiciye ulaşan ilk kadın oldu. İşte detaylar;

21 Aralık’ta vizyona giren ve hala gösterimde olan Aile Arasında, gösterdiği başarıyla dikkat çekiyor. Eleştirmenlerden ve seyircilerden tam not alan film, ulaştığı seyirci sayısıyla göz dolduruyor.

Gerçi Aile Arasında’nın ne kadar başarılı olacağı filmin ilk fragmanı yayınlandığında da az buçuk tahmin edilmişti fakat yapımın rekor kırması beklenmiyordu. Ancak büyük beğeni toplayan film zor olanı başardı ve Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı film 5 milyonun üzerinde izleyiciye ulaştı.

Ve gişedeki bu başarı Gülse Birsel’i sinemada 5 milyon izleyici sınırını aşan ilk kadın senaristi yaptı.

Gülse Birsel’i Sinemada 5 Milyona Ulaşan İlk Kadın SenaristKısacası; yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Fatih Artman,Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Devin Özgür Çınar, Şevket Çoruh, Ünal Yeter ve Arif Erkin gibi güçlü isimlerin bulunduğu film, tüm kadronun yüzünü güldürdü.

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif V 216 ise şimdiye kadar 4 milyon 700 bin kişi tarafından izlendi.

Arif V 216 4 Milyon 700 Bin Kişi Tarafından izlendi5 milyon izleyici sayısına ulaşan bir diğer Türk filmi de geçen yıl salonları kasıp kavuran Oscar aday adayımız Ayla olmuştu. Neticede; Aile Arasında yakaladığı başarıyla en iyi Türk filmlerinden biri olduğunu açıkça kanıtladı.

Yeri gelmişken; Gülse Birsel’in yeni projesiylede epey konuşulduğunu belirtelim.

Gülse Bİrsel Yeni ProjesiAvrupa Yakası dizisi ile milyonları ekrana kilitleyen Birsel, televizyona Jet Sosyete isimli diziyle dönüyor. BKM yapımcılığında , Hakan Algül yönetmenliğinde hayata geçirilecek dizi, kadrosuyla da heyecan verici görünüyor.

Gülse Birsel’in kaleme aldığı projede komedyen, ikinci sınıf bir manken karakteri canlandıracak.

Gülse Bİrsel Yeni Projesi Jet Sosyeteİlaveten kadroda; Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun gibi oyuncular var. İşte Jet Sosyete’nin fragmanı:

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın