Yatırım yapmaya başla!

Güçlü Motorları ile Tırların Asfalt Üzerindeki Drift PerformanslarıYeni üretilen araçların performanslarını test etmek için bazı test sürüşleri yapılır. Bu test sürüşleri genel olarak trafiğe kapalı alanlarda yapılmaktadır. Daha önceki videolarımızda bazı araçların test sürüşlerinden, dayanıklılık testlerinden ve buna benzer bazı konulardan bahsetmiştik.

Bu videomuzda ise tırların trafiğe kapalı alanlarda yaptıkları drift performanslarından bahsedeceğiz. Tır ağır bir araç olmasına rağmen drift performansını oldukça seri bir şekilde sunuyor. Bu performanslar aracın hem kalitesini hem de hız performansını ortaya koyuyor. Bu testlerin yapılması için oluşturulan etkinlikler de vardır.

Sizler için farklı markalardaki tırların sergilediği bu drift performanslarını derledik.  Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum