Paylaşım

Hem Kara Komedi Hem Aksiyon! İşte Gringo’nun İlk Fragmanı

 

Charlize Theron, Joel Edgerton, David Oyelowo, Amanda Seyfried, Thandie Newton ve Sharlto Copley gibi oyuncularıyla sinemaseverlerin merakını uyandıran Gringo’nun ilk fragmanı yayınlandı. Ve Amazon Studios tarafından yayınlanan fragman, yorumlardan da anlaşılacağı üzere epey beğenildi.

Zaten Matthew Stone ve Anthony Tambakis’in senaryosunu birlikte kaleme aldığı film, yalnızca oyuncularıyla bile izlenmeye değer görünüyor. Kaldı ki çağımızın en güzel kadınları arasındaki Charlize Theron ile Amanda Seyfried’in filmde yer alması, Gringo’yu seyretmek için başlı başına bir neden diye düşünüyorum.

İki güzel aktrisin yanı sıra, Joel Edgerton ile David Oyelowo’nun kadroya dahil olmasıyla, ekip tadından yenmez bir hal almış. İlk gösterim tarihi olarak 9 Mart 2018 tarihi verilen filmin yönetmen koltuğundaysa Nash Edgerton oturuyor. Bilmeyenler için Avustralyalı yönetmenin Altın Küre Ödüllü Joel Edgerton’un kardeşi olduğunu belirtelim.

Kadronun yanında konusuyla da merak uyandıran kara komedi Gringo odak noktasına Meksika’da kaçırılarak esir tutulan bir iş adamı ile onu kurtarmaya çalışan ABD’li yetkilileri alıyor. Kısacası; fragmanda da görüldüğü gibi Gringo izleyiciyi bir yandan güldürecek diğer yandan da aksiyonuyla nefes kesecek türde bir yapıma benziyor.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur