Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale’in Kripto Varlıklarının Değeri 43 Milyar Doları Geçti

Dijital varlık yöneticisi yaklaşık 31 milyar dolar değerinde Bitcoin'i elinde tutuyor.
Grayscale’in Kripto Varlıklarının Değeri 43 Milyar Doları Geçti

Sektörün önde gelen kripto varlık yönetim şirketi Grayscale, yönetim altındaki dijital varlıklarının toplam değeri hakkında bir güncelleme yayınladı. Şirket, Bitcoin ve Ethereum’un güçlü bir yükseliş ivmesi gördükten sonra kripto para birimi AUM’un toplam değerinde yaklaşık 1,5 milyar dolarlık bir sıçrama gördü.

Firmanın yönetimi altındaki kripto varlıkların değeri son verilere göre 43 milyar doların üzerine çıktı. Grayscale’in Bitcoin Trust’ı şu anda yönetim altında yaklaşık 31 milyar dolar değerinde varlığa sahip. Öte yandan, Grayscale’in Ethereum Trust’ın toplam değeri yaklaşık 11 milyar dolara ulaştı.

Grayscale kripto varlıkları
Kaynak: Grayscale

Kripto para varlık yönetimi firması 640.000’den fazla BTC ve yaklaşık 3.1 milyon ETH’yi elinde tutuyor. Grayscale, son 8 ayda yönetim altındaki dijital varlıklarının değerinde keskin bir artış gördü.

ABD merkezli kripto para varlık yöneticisi, 2021 yılında dijital para birimlerinin benimsenmesindeki bir sıçramanın ortasında dünyanın önde gelen şirketlerinden bazılarıyla ortaklıklar kurmuştu.

Nisan ayında Grayscale, Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarını kapsayan yeni bir video serisi başlatmak için TIME Magazine ile işbirliği yaptığını duyurmuştu. Firma ayrıca iCapital Network ile yaptığı ortaklık sonrası, kripto paralardaki benimsenmenin artarak devam ettiğini vurgulamıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum