Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale Kripto Varlıklarının 43 Milyar Dolar Ulaştığını Açıkladı

Şirketin kripto varlıklarının 36 milyar dolardan fazlası Bitcoin olarak tutuluyor.
Grayscale Kripto Varlıklarının 43 Milyar Dolar Ulaştığını Açıkladı

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale, şirketin 43 milyar dolardan fazla dijital varlığa sahip olduğunu ve bugüne kadar ki en yüksek seviyeye ulaştığını duyurdu. Şirketin kripto varlıklarının genel değeri, Bitcoin ve Ethereum’daki yükselişin etksiyle daha da artış gösterdi.

Grayscale tarafından Twitter’da yapılan resmi açıklamaya göre, şirket şu anda 650.000’den fazla BTC’ye sahip ve toplam değeri 36 milyar doların üzerinde olduğu görülüyor. Şirketin kripto varlıklarının büyük bölümünü Bitcoin oluşturuyor.

Kripto varlık yöneticisi ayrıca, yönetim altında yaklaşık 3.17 milyon Ethereum’a sahip. Grayscale’in yönetim altındaki ETH’sinin toplam değeri şu anda 5,8 milyar dolar civarında. Şirket, son 30 günde yaklaşık 130.000 ETH satın aldı.

Varlıkların Büyük Bölümü BTC ve ETH

Varlıkların Büyük Bölümü BTC ve ETH

Digital Currency Group (DCG), bu haftanın başlarında şirketin Grayscale Bitcoin Trust’tan 250 milyon dolar değerinde hisse satın alma yetkisi verdiğini duyurdu. 2021’in başından bu yana, dünyanın dört bir yanındaki birçok kurumsal yatırımcı, Grayscale’in BTC Trust aracılığıyla Bitcoin alımı gerçekleştirdi.

Bitcoin ve Ethereum, Grayscale’in kripto varlıklarının toplam değerinin %90’ından fazlasını oluşturuyor. Ancak son aylarda diğer kripto para birimlerine olan yatırımların da hız kazandığı belirtiliyor. Grayscale’in bünyesindeki LTC varlıklarının toplam değeri şu anda yaklaşık 294 milyon dolar seviyesinde. Firma son 30 günde yaklaşık 140.000 Litecoin (LTC) satın aldı .

Bitcoin Cash (BCH), Grayscale’in dördüncü en büyük kripto varlığı konumunda. Şirketin yönetimi altında toplam değeri yaklaşık 160 milyon dolar olan 290.000’den fazla BCH bulunuyor. Grayscale, son 30 günde 24.000 BCH’den fazla satın aldı. Şirket ayrıca Ethereum Classic, ZEC, ZEN ve XLM’ye de yatırımlar yapmıştı.

Firma geçtiğimiz günlerde yeni yatırım ürünleri için Aave, Chainlink, Polkadot, Cardano, Cosmos, Compound, Uniswap, Monero, Tezos, Yearn Finance ve EOS dahil olmak üzere 23 dijital varlığı değerlendirmeyi planladığını açıklamıştı. Son veriler kripto para varlıklarının toplam piyasa değerinin 1.7 trilyon dolara ulaştığını ortaya koyuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum