Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale Rezervlerindeki Kripto Para Değeri 50 Milyar Doları Geçti

Kripto varlık yöneticisi rezervlerini artırmayı sürdürüyor.
Grayscale Rezervlerindeki Kripto Para Değeri 50 Milyar Doları Geçti

Grayscale sahip olduğu dijital varlıklar ile bu alanda dünyanın en büyüğü konumunda. Şirket tarafından yapılan açıklamalar kripto para varlıklarının her geçen gün arttığını gösteriyor. Firmadan yeni bir açıklama yapıldı ve yönetim altındaki toplam kripto varlıkları 50.6 milyar dolara ulaştığı bildirildi.

Bu rakam tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayıtlara geçmiş oldu. Şirket ayrıca dijital varlık değeri 50 milyar dolara ulaşan ilk kuruluş olma ünvanını eline aldı. Grayscale rezervlerinde en çok bulunan kripto para ise Bitcoin olmaya devam ediyor. BTC’nin 64.800 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Grayscale’in kripto varlıkları 41 milyar doları geçti.

Grayscale toplam kripto varlıkları
Kaynak: Grayscale

Bitcoin’den sonra en fazla tutulan kripto para ise Ethereum olarak açıklandı. Şirketin 7.4 milyar dolardan fazla Ethereum’u bulunuyor. Son günlerde ETH yükselişine hız verdi ve 2.470 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere kripto paralara kurumsalların ilgisi her geçen gün daha da artıyor.

Son olarak Goldman Sachs CEO’su David Solomon’dan önemli açıklamalar geldi. Solomon, “Kripto para varlıkları müşterilerimiz ve küresel finansal sistemlerin geleceği için önemlidir. Banka olarak bu yeniliklerde etkin rol oynayacağız” açıklamasında bulundu.

Grayscale’ın yönetimi altındaki diğer kripto para birimleri arasında, Litecoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash , Basic Attention Token, Chainlink yer alıyor. Şirket geçtiğimiz günlerde BTC ve diğer kripto varlıklarına dair video içerikler hazırlamak adına TIME Magazine ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum