Yatırım yapmaya başla!

Graff Diamonds Markasının Yeni Tasarımı: “The Fascination”

Graff Diamonds Markasının Yeni Tasarımı: “The Fascination”

Elmaslar, yakutlar, zümrütler vs… gibi değerli taşlar, tüm insanların hayranlık duyduğu materyallerdir, değil mi? Elbette, gelmiş geçmiş tüm çağlar boyunca insanlar tarafından bir zenginlik belirtisi olarak kullanılan bu taşlar, günümüzde de önemini korumakta ve birçok eşyayı süsleyerek onları paha biçilemez hale getirmektedir. Ayrıca ışıl ışıl parıldayan bu pahalı taşlar, genellikle kadınların tercih etmiş olduğu ve ilgiyle takip ettikleri ürünler olmuşlardır.

İşte bugün, biz de bu popüler taşlarla yapılmış göz alıcı bir setin özelliklerini sizlerle paylaşıyor olacağız. İnanın bana, özellikle kadın okuyucularımız; bu ürünü gördüğünüzde gözlerinizi onun üzerinden ayıramayacaksınız, zira şimdi sizlere dünyanın en pahalı üçlü elmas setlerinden birini sunuyor olacağız. İsterseniz, sizi merakınıza esir etmeden, bir an önce bu değerli elmaslarla donatılmış ürünün özelliklerinden bahsetmeye başlayalım.

İşte karşınızda Graff Diamonds tarafından tasarlanan harikulade bir elmas!

Graff Diamonds – The Fascination

40 Milyon Dolar

Graff Diamonds - The Fascinationİngiliz mücevher markası Graff Diamonds tarafından tasarlanan bu ürün, The Fascination olarak isimlendirilmiş 40 milyon değerinde fiyata sahip, dünyanın en pahalı mücevherlerinden biridir. Her yıl, İsviçre’de düzenlenen mücevher ve saat tasarımı fuarı Baselword’de ilk kez seyirci karşısına çıkartılan The Fascination, izleyiciler tarafından oldukça ilgi gören bir ürün olmayı başarmıştır. İlaveten; tam 152.96 karat ağırlığında muhteşem elmaslarla donatılmış olan bu ışıltılı ürünün dikkat çekmemesi oldukça garip olurdu, diye düşünüyorum.

Graff Diamonds - The FascinationThe Fascination’un dikkat çeken başka bir yönü de hem elmas bilezik hem saat hem de yüzük formunda kullanılabiliyor olmasıdır. Peki, bu nasıl mı oluyor? Bunu sizler için hemen ayrıntılı bir şekilde açıklayalım. Şöyle ki, harika taşlarla dolu bileziğin tam ortasında 38.13 karat değerinde armut şeklinde bir elmas bulunuyor. Bu göz alıcı elmas, istenildiği takdirde yerinden çıkartılıp gösterişli bir yüzüğe dönüşebiliyor. Tabi, elmas bileziğin ortasında kalan bu boşluğu da yine elmastan yapılmış zarif bir saat yüzünü buraya yerleştirebiliyorsunuz. Böylece, hem bir elmas saate hem göz alıcı bir bileziğe hem de kocaman elmas bir yüzüğe sahip olmuş oluyorsunuz. Bu kusursuz tasarım da gösterişi seven kadınlar için hiç şüphesiz olağanüstü olur, değil mi?

Özelliklerini paylaşmış olduğumuz 40 milyon dolarlık fiyata sahip bu harikulade mücevher hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bu kadar değerli bir takıya sahip olmayı sizler de istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum