Yatırım yapmaya başla!

Graff Diamonds 2015 Sonbahar Reklam Kampanyası

Graff Diamonds 2015 Sonbahar Reklam Kampanyası

Tasarladığınız ürünün daha çok kişi tarafından tercih edilmesini istiyorsanız, etkili bir reklamla onu alıcıya sunmanız elbette şart. Bu konuda birçok reklam firması her gün düşüncelerimizin sınırlarını zorluyor. Bu furyaya son olarak ünlü elmas devi Graff Diamonds katılmış. Gerçi, Graff markasının bu alanda ne kadar reklama ihtiyacı olduğu tartışılır; ama sunduğu görsel ziyafet nedeniyle bizler halimizden gayet memnunuz.

Londra merkezli lüks mücevher şirketi Graff Diamonds, 2015 reklam kampanyasında 4 farklı temayı konu alan resimleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Reklam fikri olarak doğanın 4 elementinden ilham alan marka; ateş, su, hava ve toprak temalarından yararlandı. Başarılı marka bu konseptte, son dönemin parlayan yıldızlarından biri olan Emily DiDonato’yla çalışarak da oldukça iyi bir karar almış. Görsel platformlarda yer alan kampanya fotoğrafları, Graff Diamonds’ın İngiltere, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu’daki mağazalarında da tüm panolara asılmış. Bizler de bu fotoğrafları ve temada kullanılan mücevherlerin ayrıntılarını sizlere sunuyoruz.

İşte karşınızda mücevherin dev markasından eşsiz bir konsept!

Graff Diamonds’ın Sonbahara Özel Konsepti

Graff Diamonds Hava TemasıHer biri birbirinden güzel olan fotoğrafların, hava temalı olanı için Gemini Yellows isimli sarı elmaslar seçilmiş. 55.74, 51.29 ve 90.14 karat ağırlığında olan zümrüt kesimli elmas seti, gerçekten çok gösterişli görünüyor.

Graff Diamonds Toprak TemasıToprak temalı çalışmada ise 2.35 karat elmas ve 16.96 karatlık bir zümrütün süslediği yüzük seçilmiş. Bunun yanında 41.28 karat ağırlığında elmas ve 104.89 karat zümrütten tasarlanmış kolye de gerçekten göz alıcı. Setin diğer unsuru ise 6.21 karat ağırlığındaki elmas ile 30.07 karat ağırlığındaki zümrütten tasarlanmış küpeler. 37.78 karat elmas ve 28.98 karat zümrüdün bulunduğu bilezik de seti oluşturan son parça.

Graff Diamonds Ateş TemasıGelelim ateş temalı setin özelliklerine. Oldukça gösterişli bir kolyesi olan sette ise elmasların yanı sıra, ateş kırmızısı yakutların kullanıldığını görüyoruz. 44.24 karat elmas ile 162.33 karat zümrütten tasarlanan kolyenin yanında küpeleri ve bir de 1.12 karat elmasın süslediği, 17.09 karat yuvarlak zümrüt taşı olan yüzük bulunuyor.

Graff Diamonds Su TemasıKampanyanın son unsuru olan su temalı çalışma, beyaz elmaslarla oldukça sade bir güzelliğe sahip. Setin kolyesi 142.06 karat ağırlığında elmas ile tasarlanmış. İlaveten, 18.18 karat elmastan üretilmiş bir çift küpe ve 38.13 karat armut kesimli elmasıyla dikkat çeken bir de yüzük bulunuyor.

Michelangelo Battista tarafından fotoğraflanan kareler gerçekten de güzel görünüyor. Ne dersiniz, sizce de öyle değil mi? Sanırım böyle bir mücevher setine sahip olsaydım, ona gözüm gibi bakardım. Peki, gelelim can alıcı soruya… Ateş, su, toprak, hava sizce hangisi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum