Yatırım yapmaya başla!

Gözlerden Uzak Tatilin Adresi Geometrik Kış Evleri

Gözlerden Uzak Tatilin Adresi Geometrik Kış Evleri

Fazlası zarar olsa da hepimiz dozunda yalnızlığı severiz. Sıcacık bir evde film açarak, elinizde kahvenizle uzanıp rahatlamanın verdiği hazzı hangi para satın alabilir ki? Neden bilemiyorum; ama sanki içerisinde bulunduğumuz kış ayı bu duruma daha uygun bir zaman dilimi. Ağırlaşan hava koşulları, tüm senenin stresini atmanızı sağlayacak ev dinlenmelerini mecburi kılıyor. Gerçi bu mevsimde insanın da bir şey yapası gelmiyor. Tabi ki beyaz güzelliğin sunduğu manzaranın tadını doyasıya çıkartmak dışında.

Kış konseptli yurt dışı hayalleri daha çok iklimin sert geçtiği ülkeleri kapsar. Ama ABD’nin güzide şehri New York da en az onlar kadar etkileyici bir kış tatili vadediyor, hem de bulunmaz bir tasarımla! Doğanın ve karların ortasında simsiyah bir inci gibi görünen bu geometrik evler, sizlere şehir yaşamından uzakta kışın tadını doyasıya çıkarabilme imkanı sunuyor. Bizi takip edenler, daha önce paylaştığımız Çölün Ortasında Benzersiz Bir Tasarım: Black Desert House isimli malikaneyi hatırlayacaktır. İşte bu ev de onun kar üstündeki şubesi diyebiliriz. Dış görünümü ve iç tasarım olarak tam modernliği sembolize eden bu geometrik evlere daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

İşte karşınızda kış tatilinin gözlerden uzak adresi:

Geometrik Kış Evlerinde Eşsiz Bir Tatile Hazır Olun!

Geometrik Kış Evlerinde Eşsiz Bir Tatile Hazır Olun!

İlginizi Çekebilecek Bir Ev Daha:
Geometrik Çizgisiyle Dikkat Çeken Yazlık Ev: “Paraty House”

WOJR tarafından tasarlanan geometrik kış evleri New York’ta bulunuyor. Daha önce rastladığımız evlerden farklı bir yapıya sahip olan bu minimal yapılar, uzak görünen etkileyici kış tatilini yanı başınıza getiriyor. Neredeyse birbirinin aynısı olan bu iki ev, “Twins” yani ikizler olarak isimlendirilmiş. İnanılmaz geometrik görünüme sahip bu evler ile ilk kez karşılaştığınızda, kendinizi tutamayıp ilginç tepkiler verebilirsiniz.

Geometrik Kış Evlerinde Eşsiz Bir Tatile Hazır Olun!Göz alan bu projeler aslında iki erkek kardeş için tasarlanmış. Bizler de bu kiralanabilen evleri, kış aylarında konaklamak için mükemmel bir yer olarak nitelendirdik. Her şeyden uzakta olduğunuzu, etrafınızın heybetli bir doğa ile sarıldığını ve biraz kaliteli zaman geçirebileceğinizi hayal etmeniz, burayı anlamanız için yeterli. “İkizler” için kullanılan çokgen şekil, bu evlere inanılmaz derecede modern bir görünüm kazandırmasının yanı sıra, etrafındaki doğa ve orman ile de mükemmel bir uyum içerisinde olmasını sağlıyor.

KIŞIN KAÇAMAK YAPABİLECEĞİNİZ DÜNYANIN EN PAHALI 10 KIŞLIK EVİ İÇİN TIKLAYIN.

Geometrik Kış Evlerinde Eşsiz Bir Tatile Hazır Olun!WOJR çalışanlarının bu evlerde olağanüstü bir iş çıkardıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sadece görüntülerle bile bu ustalığı kolayca görebiliyorsunuz. Bu minimal kış evleri, Winter ve Greys’in içerisindeki ışığın verdiği sıcaklık ile dışarıdaki soğuğu harmanlıyor. Sadece iki evin yerleşkeleri ile birbirleri arasındaki görsel bağlantıya bir bakın. Birlikte birçok şaşırtıcı lüks ev gördük, ancak bu proje bizleri biraz daha derinden sarsmayı başardı. “Keşke benim olsa” diyeceğiniz bu gösterişli yapılar, her şeyden uzaklaşıp kendimizi yenileyebilmek için kesinlikle idealdir. Tek sorunun kapınızın önüne yığılan karları kürekle temizlemek olduğunu görüyoruz. Tabi, siz bu derdi sorun olarak görürseniz.

Birlikte WOJR mimarlık şirketi tarafından New York’ta yapılan bu inanılmaz geometrik “İkiz” kış evlerini inceledik. Bu evlerde hiç sıkılmadan yaşayabilir, doğanın tadına tıka basa doyabilir ve buradan çıktığınızda da aynı buna benzer bir tasarımın inşasına başlayabilirsiniz. Peki, siz bu güzel evleri nasıl buldunuz? Bu malikaneler ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum