Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gözler Dogecoin’de! DOGE için Sırada Yükseliş mi Düşüş mü Var?

Popüler meme coin DOGE, son dönemde piyasanın genelinin izinden giderek düşüş yaşıyor. Peki sırada ne var? Ralli mi yoksa daha fazla acı mı? Detaylar haberde;
Gözler Dogecoin’de! DOGE için Sırada Yükseliş mi Düşüş mü Var?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Piyasa değeri açısından en büyük meme coin konumundaki Dogecoin (DOGE), son piyasa düşüşünden büyük ölçüde etkilendi. Fiyatı yaklaşık 0,14 doların altına kadar gerileyen kripto varlığın haftalık kaybı ise yüzde 10 civarında seyrediyor.

Düşüş trendine rağmen, birçok kripto analistinin, DOGE’dan yeni patlayıcı hamleler beklemesi, teknik kalıplara bağlı olarak potansiyel bir fiyat artışı öngörmesi dikkat çekiyor.

Piyasa analizi, meme coinin 0,115 dolarda güçlü desteğe ve 0,16 dolar seviyesinde ise dirence sahip olduğunu gösterirken, 48 değerindeki göreceli güç endeksi ise aşırı alım veya aşırı satış olmadığını gösteriyor.

DOGE Fiyatı Nereye Gidiyor?

Ünlü analist Crypto Jack, bugünkü paylaşımında DOGE’u analiz etti ve belirttiği üçgenden yukarı yönlü bir çıkış yapması durumunda meme coin için long (uzun) pozisyona gireceğini bildirdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: X / @cryptojack

Analist, fiyatın yüzde 55’lik bir artışla 0,22 dolara kadar yükseleceğini öngördü.

GCM Yatırım Banner

Tüccar Tardigrade de DOGE’un, sonunda 12 doların üzerinde bir fiyat artışına yol açabilecek belirli bir yükseliş paralel kanalını takip ettiğini öne sürerek iddialı bir çıkış yaptı.

Tüccar, önümüzdeki yıl içinde bir ara ulaşılabilecek 1,40 dolarlık direnç seviyesine özellikle dikkat çekti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: X / @TATrader_Alan

Altcoin Sherpa ve KALEO da yakın zamanda DOGE için parlak bir gelecek tahmin edenler arasında yer alıyor. Sherpa, meme coin’in bu yıl içinde çılgın bir şey yapmasını beklediğini söylerken, DOGE ile uğraşmanın bir sonraki boğa döngüsü sırasında en güvenli işlemlerden biri olduğunu iddia etmişti.

Kaleo ise daha da ileri giderek, sektörün bir meme süper döngüsü içinde olduğu varsayımı nedeniyle DOGE’un, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini varsaymıştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın