Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Son Teknoloji Otonom Aracı Waymo Etrafı Nasıl Görüyor?Son yıllarda gelişen teknolojiyle beraber sürücüsüz otomobiller yollarda yerini almaya başlıyor. Google’ın sürücüsüz otomobil üretimi için kurmuş olduğu şirket Waymo, ürettiği otonom arabaların etrafını nasıl gördüğünü gösteren 360 derecelik bir video yayınladı.

Bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olan Google’ın sürücüsüz otomobillerine yollarda rastlamak mümkün. Elon Musk’ın Tesla’sının otomatik pilot performansına Google’da rakip olmuş durumda.

Videodan anlaşılacağı üzere aracın üzerinde son teknoloji donanımlar bulunmakta. Algılayıcı sensörler, radar, kamera ve GPS gibi önemli teknolojier sayesinde araç etrafında olan tüm nesneleri kusursuz olarak algılayabiliyor. Önümüzdeki yıllarda sürücüsüz otomobillerin gelişimini sürdürerek yollarda daha fazla rastlayacağımızı söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum