Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Büyük Arama Motoru Google’ın Veri Merkezinden GörüntülerDünyanın en büyük yazılım şirketlerinden birisinin Google olduğu bilinmektedir. İnternetin arama motoru görevini üstlenen Google, gün içinde sayısız ziyaretçinin uğradığı bir platform olmaktadır. İnternette herhangi bir şey aradığımızda ilk başvuracağımız yer hiç kuşkusuz Google olmaktadır.

İnternet dünyasında Google gibi başka arama motorları olsa da bu alanda dünyanın en büyüğünün Google olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Pek bu derece devasa büyüklüğe sahip sitenin veri merkezinin nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Videoda Google’ın veri merkezlerinden çekilmiş görüntülere tanık oluyorsunuz. Dünyadaki hemen her insanın ziyaret ettiği Google’ın, bu devasa veri trafiğini kaldırması için çok sayıda sunucu bilgisayara ihtiyacı olmaktadır. Görüntülerde de izlediğiniz üzere sayısını saymakta zorlanacağınız bilgisayarlar sayesinde, Google tüm dünyaya hizmet verecek altyapıya sahip olabilmektedir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum