Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Ücretli Abonelik Servisi Play Pass Hizmetinde Sona Yaklaşılıyor

Google’ın Play Store’daki Premium uygulamalara ve ücretli aboneliklere doğrudan erişim imkanı sağlayacağı Play Pass hizmetinden ilk görüntüler ortaya çıktı.
Google’ın Ücretli Abonelik Servisi Play Pass Hizmetinde Sona Yaklaşılıyor

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren çevrimiçi pek çok servis yer alıyor. Bu servislerin her gün daha da arttığına ve kullanıcılara yönelik daha iyi deneyimler sunmak adına yeni özellikler geliştirdiği görülüyor. Google’ın mobil uygulama mağazası Play Store binlerce uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Android kullanıcılarının uygulama desteğini resmi elden sağladığı platform, yakın gelecekte yeni hizmetler ile karşımıza çıkacak.

Günümüzde platformların büyük bölümünün kullanıcılara daha iyi hizmet sağlamak ve çeşitli avantajlardan yararlanmaları adına Premium yani ücretli hizmetler sunduğu biliniyor. Benzer bir hizmet Play Pass adı altında Android mağazasında devreye girmek üzere. Uygulamanın ekran görüntüleri ortaya çıkarken, yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor. çıkan görüntülere beraber Play Pass hizmetinin ücreti de ortaya çıkmış oldu.

Google Play Pass için Geri Sayım Başladı

Google Play Pass için Geri Sayım Başladı

Bilindiği üzere benzer bir hizmeti yakın zamanda Apple’ın Arcade adıyla başlatması bekleniyor. iOS kullanıcıları aylık ödeyecekleri ücret ile 100’den fazla Premium oyuna doğrudan erişim sağlayabilecek. Google Play Pass’in de Android kullanıcıları için aynı hizmeti vereceğini söyleyebiliriz. Ekran görüntüleri sızdırılan servis için kullanıcıların aylık 4,99 dolar ücret ödeyeceği konuşuluyor.

Play Pass servisini başlatan kullanıcılar herhangi bir reklam gösterimi ile karşılaşmayacak. Bununla beraber Premium uygulamalara ve oyunlara ek ücret ödemeden erişim imkanı sağlayacaklar. Her bir uygulamanın bu fiyatlar ile sunulduğunu düşünecek olursak, tek bir servise bu ücreti ödemek oldukça mantıklı görünüyor.

Google Sistemi Test Ediyor

Google Sistemi Test Ediyor

Gelen görüntülerden de anlaşılacağı üzere Play Pass servisinin henüz geliştirme aşamasında olduğu görülüyor. Google’ın mobil pazardaki rakibi Apple’ın Arcade hizmetini tanıtması sonrası kendi kullanıcılarının da bu ihtiyaca yönelik bir hizmet geliştirmesi kaçınılmazdı. Play Pass’e abone olan kullanıcıların hizmetlerden yararlanması için internete bağlı olması da gerekecek.

Pek çok oyun ve uygulamayı çevrimdışı olarak kullanma imkanına sahip olacaklar. Sevindirici bir diğer özellik ile uygulama için herhangi bir ürün alımının olmayacak olması. Google tek bir ücret ile tüm özellikleri kullanıcıların beğenisine sunmuş olacak. Henüz test aşamasaında olan Play Pass hizmetinin resmi olarak sunulması için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum