Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Sanal Asistanı Duplex Yeni Yardımcınız Olacak!Teknoloji devi Google, geçtiğimiz ay yeni sanal asistanı Duplex’in tanıtımını gerçekleştirmişti. Google I/O etkinliğinde tanıtılan yeni Duplex asistanına dair yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda yapay zekanın geldiği noktaya tanık olma imkanı buluyoruz.

Google’ın geliştirdiği sanal asistan videoda görüldüğü üzere kullanıcının istediği bir numaraya sesli çağrı gerçekleştirebiliyor ve talep ettiği rezervasyonu yapabiliyor. Duplex ile görülüyor ki randevu ve rezervasyonlarımızı sesli mesaj vasıtasıyla rahatlıkla gerçekleştirme imkanı bulacağız. Aynı zamanda asistana sesli mesaj göndererek istediğimiz telefon çağrısını yapabiliyoruz.

Son dönemde pek çok sanal asistan arasında Google’ın Duplex’i sergilediği performans ile rakiplerinden ayrılıyor. İnsan sesine sahip teknolojisi ve yapay zekası ile verilen komutları anında gerçekleştirebiliyor ve olumsuz yanıtlar karşısında ise çözüm üretebiliyor. Gelişen teknolojinin sınır tanımayacağını gösteren videodan sonra önümüzdeki günlerde ne gibi gelişmeler ile karşılaşacağız bekleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum