Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Pixel 4 için Hazırladığı Reklam Filminin Konuğu Stephen Hawking OlduGoogle teknolojinin pek çok alanında olduğu gibi akıllı telefon pazarında da kendi modelleri ile yer alıyor. Şirket geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi Pixel 4 modelini tanıttı. Yapılan tanıtımının ardından şirketten Pixel 4 için etkileyici bir reklam filmi hazırlandı. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ve tüm bilim dünyasını yasa boğan Stephen Hawking, Pixel 4 için hazırlanan reklam filminde dikkat çeken açıklamalarda bulunuyor.

Reklam filminin odak noktası ise Pixel 4 ile gelen Astrofotografi modu oldu. Telefonun en dikkat çeken kamera özelliklerinden biri olan bu mod gece görüşlü yıldız çekim moduna sahip. Hawking’in kendi anlatımına yer verildiği reklamda Night Sight özelliğine dikkat çekiliyor. Pixel 4 ile Astrofotografi başlığı ile yayınlanan reklamda Night Sight özelliğinin çalışma prensibinden bahsediliyor.

Google’ın amiral gemisi bir tripod üzerinde karşımıza çıkıyor. Çekimlerin şehir ışıklarının olmadığı bir mekanda gerçekleştirildiği belirtiliyor. Hawking’in sesinden yapılan anlatımda “Biz doğası gereği kaşifleriz. Bizi düşünce hızında yıldızlara gönderen merak, aynı zamanda oraya gerçekte de gitmemizi istiyor. Ne zaman büyük bir sıçrama yaparsak insanlığı yükseltiriz, insanları ve ulusları bir araya getiririz, yeni keşifler ve yeni teknolojiler kullanırız. Bu yüzden ayaklarınızın dibine değil yıldızlara bakmayı unutmayın. Meraklı olun.” ifadelerine yer veriliyor.

Google daha önceki bir reklam filminde de yine bir ünlü ismi konuk almıştı. Pixel 3’ün Google Lens özelliğine vurgu yapılan reklamda Mister Rogers’ın anlatımına yer verilmişti. Şirketin yeni amiral gemisi Pixel 4 için hazırlanan ve ünlü astrofizikçi Stephen Hawking’in sesi ile konuk olduğu reklam filmini videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum