Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Mail Servisi Gmail’in Sağ Tuş Menüsü Güncellendi

Google’ın popüler mail servisi Gmail’in sağ tuş menüsü kullanıcılara yönelik yeni özellikler ile donatıldı.
Google’ın Mail Servisi Gmail’in Sağ Tuş Menüsü Güncellendi

Dünyanın önde gelen mail servislerinden birisi olarak hiç kuşkusuz Gmail’i gösterebiliriz. Google’ın dev servisi Gmail, milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor ve her geçen gün daha geniş kitlelere yayılıyor. Google ise daha iyi bir kullanım deneyimi sunmak adına mail servisine belirli aralıklarla çeşitli güncellemeler yayınlıyor.

Son olarak yayınlanan güncelleme masaüstü kullanıcıları oldukça memnun edecek. Tarayıcı sürüm için yapılan yenilik ile mail servisinin sağ tuş menüsüne yeni özellikler eklendi. Gmail kullanıcıları bugüne kadar söz konusu sağ tuş fonksiyonunu yeteri kadar etkin kullanamadıklarını belirtiyordu. Talepleri değerlendiren Google, menüyü çok daha kullanışlı hale getirmiş.

Gmail Sağ Tuş Menüsü Güncellendi

Gmail Sağ Tuş Menüsü Güncellendi

Bilindiği üzere Gmail servisinde sağ tuş menüsünde kullanıcılara üç seçenek sunuluyor. Bu seçenekler sırasıyla, arşivle, okunmadı olarak işaretle ve sil olmakta. Google yaptığı açıklama ile buradaki menüye yeni seçenekler ekleyeceğini duyurdu. Tasarlanan yeni menüde toplamda 12 farklı seçenek olacak.

Google bu seçeneklerin neler olacağını da açıkladı. Bu seçeneklerin listesi Cevapla, Hepsini Cevapla, İlet, Arşivle, Sil, Okunmadı Olarak İşaretle, Sessize Al, Taşı, Etiketle, Sustur, Aynı Göndericiden Gelen Mailleri Bul ve Yeni Pencerede Aç.” olacak. Ayrıca kullanıcılar bu seçenek sohbet görünümünün kapalı olduğu durumlarda da ulaşma imkanı bulacaklar.

Google’ın mail servisine eklediği yeni özellikler, Gmail’de fazla vakit geçiren kullanıcıları fazlasıyla memnun edecektir. Geliştirilen yeni sağ tuş menüsü tüm kullanıcılar için standart olacak. Pazartesi gününden itibaren G Suite kullanıcıları için sunulacak olan yeni menü, 22 Şubat itibariyle tüm Gmail platformu için yayınlanmış olacak. Ancak yapılacak olan dağıtım sonrası tüm kullanıcıların bu özellikten yararlanmasının 3 günü bulacağı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum