Yatırım yapmaya başla!

Google Earth’de Rastlayabileceğiniz En İlginç ve Etkileyici GörüntülerBilindiği üzere son yıllarda Google üzerinden Dünya’nın dört bir yanını kuş bakışı gözlemlemek mümkün oluyor. Merak ettiğiniz bir yeri ya da gideceğiniz bir noktayla ilgili yol bilgisini Google’ın harita desteği ile almak bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Dünya’nın her yerinin görüntülendiği bir mecrada ilginç görüntülere de rastlanmıyor değil. İzlediğiniz videoda Google Earth ile Dünya’nın farklı bölgelerinde görüntülenmiş ilginç ve etkileyici görüntülere tanık oluyorsunuz. Ortaya çıkan bazı resimlerin gerçek olduğuna inanmakta güçlük çekebilirsiniz.

Ortaya çıkan fotoğraflarda Dünya’nın pek çok yerindeki yapıların alakasız şeyleri çağrıştırdığı görülüyor. Dünya’nın hemen her yerini oturduğumuz yerden bizlere gösteren Google Earth, bazı gösterdikleri ile de son derece şaşırtmayı başarıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum