Yatırım yapmaya başla!

Google Dökümanlarda İstediğiniz Türde Yazıyı Şablon Galerisi ile Oluşturabilirsiniz

Google’ın metin oluşturmak için kullanıcılarına verdiği Döküman hizmetine birbirinden farklı şablonlara imkan tanıyan galeri özelliği eklendi. İşte detaylar…
Google Dökümanlarda İstediğiniz Türde Yazıyı Şablon Galerisi ile Oluşturabilirsiniz

Google’ın metin oluşturma hizmeti Google Dökümanlar, kullanıcıların çevrimiçi olarak işlemlerini gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Google Drive hizmeti içerisinde sunulan ofis paketi olarak karşımıza çıkan Dökümanlar ile kullanıcılar hem başka kullanıcılar ile iş birliği gerçekleştirebiliyor hem de gerçek zamanlı olarak metin oluşturabiliyorlar. Aynı zamanda başka ofis paketlerine ait programlarda hazırlanmış içerikleri de Dökümanlar ile senkronize etmek mümkün.

Ayrıca Chrome tarayıcı üzerinden çevrimiçi olarak çalışabilen Dökümanlar, mobilde de iOS ve Android kullanıcıları tarafından da kullanılabiliyor. Yazılarınızı yazmak için kullanışlı bir ofis programı olan Dökümanlara yeni bir güncelleme bugün itibariyle kullanıma sunuldu. Gelen güncellemede düz yazıdan ziyade istediğiniz pek çok farklı şablona ait içerikler oluşturulabiliyor.

Şablon Galerisi ile İstediğiniz Yazıyı Oluşturun

Google’ın metin oluşturma hizmeti Dökümanlara gelen yeni güncelleme ile popüler ofis programlarının pabucu dama atılabilir. Google, Dökümanlara eklediği şablon galerisi güncellemesi ile kullanıcılarına düz bir yazı oluşturmaktan çok daha fazlasını sunuyor.

Google hesabı ile giriş yaptığınız Dökümanlar hizmetinde bundan böyle özgeçmiş, mektup kişisel yazı, iş yazısı ve eğitim alanında birbirinden farklı şablonlarda yazılar oluşturulabilecek. Galeriye göz attığınızda göreceksiniz ki Google’ın çevrimiçi hizmetini kullanarak kendi derginizi, broşürünüzü, toplantı notunu ya da bültenini profesyonel olarak oluşturma şansı bulacaksınız.

Aynı şekilde eğitim şablonları bölümünde bir üniversite tezinden ilkokul ödevine kadar her türlü ders notuna ait şablona galerinin içinde yer verilmiş. Google’ın son güncellemesi ile belirli bir şablona ait yazı oluşturmak için çeşitli aramalar yapan kullanıcılar bu zahmetten kurtulmuş olacak. Hizmet eğer ekranınızda aktif olarak görünmüyorsa Dökümanların Ayarlar menüsünden Şablonlar sekmesini aktif ederek kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum