Yatırım yapmaya başla!

Google Chrome’un Android Uygulamasına Sayfa Kaydırma Özelliği Geliyor

Google’ın popüler tarayıcısı Chrome’un Android sürümü için sayfalar arası kaydırma özelliği geliyor.
Google Chrome’un Android Uygulamasına Sayfa Kaydırma Özelliği Geliyor

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Chrome, kullanıcılarına yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Google son olarak tarayıcının Android kullanıcılarını ilgilendirecek kullanışlı bir özellik üzerinde çalışıyor. Bilindiği üzere Google Chrome tarayıcısı Android işletim sisteminin başlıca uygulamalarından biri olmakta.

Chrome’un Android sürümüne iPad ve iPhone kullanıcılarının tarayıcısı Safari’den tanıdık bir özellik geliyor. Bilindiği üzere Safari kullanıcıları sayfalar arasında gezmek işlemini basit bir kaydırma hareketi ile yapabiliyorlar. Bu sayede tarayıcının alt kısmında bulunan ok tuşlarına bakmaya gerek kalmıyor.

Chrome Tarayıcısına Sayfa Kaydırma Özelliği

Chrome Tarayıcısına Sayfa Kaydırma Özelliği

Son çıkan raporlar Google’ın Chrome Android sürümü için kullanıcıları rahatlatacak bir özelliğin testlerine başladığını ortaya çıkardı. Safari’de yer alan sayfa kaydırma özelliği yakın zamanda Chrome Android sürümüne gelmiş olacak.

Google’ın yeni özelliğinin özellikle büyük ekranlı telefonlara sahip kullanıcıların fazlasıyla beğenebileceği tahmin ediliyor. Söz konusu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Google ayrıca ARM tabanlı Windows 10 işletim sistemine sahip dizüstü bilgisayarlara yönelik önemli çalışmalar yürütüyor. Microsoft ile ortak çalışma yapan Google, kullanıcılara özel bir Chrome sürümü sunmayı planlıyor. ARM bilgisayarlar için geliştirilecek olan Chrome’un yüksek performansa sahip olacağı belirtiliyor. Henüz test aşamasında olan yeni tarayıcının ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum