Yatırım yapmaya başla!

Goldgenie Tarafından Kişiye Özel Tasarlanan Apple Watch

Goldgenie Tarafından Kişiye Özel Tasarlanan Apple Watch

Küçükten büyüğe, herkes tarafından kullanılan popüler aksesuarlardan biri de saatlerdir, değil mi? Elbette öyledir. Zira bu ürün; çocuklardan yaşlılara, kadınlardan erkeklere, esnaflardan iş adamlarına, ev hanımlarından dünyaca ünlü starlara kadar her kesimden ve her yaştan insanın kullanıyor olduğu, vazgeçilmez bir aksesuardır.

Saatlerin, bu kadar popüler olmasında elbette birçok temel faktör vardır. Birinci faktör, tabii olarak bu ürünlerin birer zaman göstergesi olarak kullanılmasıdır. Belki de bu zaman göstergelerimizi sürekli kontrol ederek; aslında öyle olmasa bile, zamanı elimizin altında tutuyormuşuz gibi hissediyor ve bu yüzden saatlerimizi yanımızdan ayırmak istemiyoruz. İlaveten, bazıları da saatleri küçük yaşlardan beri kullanıp, bunu bir alışkanlık, hatta bir takıntı haline getirmiş olabiliyor. Ayrıca, bir diğer kesim de saatleri yalnızca kıyafetlerini tamamlayacak şık bir aksesuar olarak kullanıyor.

Ülkemizde saatlerin daha çok erkekler tarafından kullanıldığını fark etmişsinizdir, değil mi? Fark etmediyseniz bile, etrafınızdaki insanlara bakarak bu varsayımın ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. Neticede, bugünkü yazımızın tüm dünya tarafından kullanılan saatler hakkında olduğunu tahmin etmişsinizdir, diye düşünüyorum. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan, Goldgenie tarafından kişiye özel tasarlanan Apple Watch’lar hakkındaki yazımıza bir an önce başlayalım.

İşte karşınızda göz alıcı şık bir tasarım!

Goldgenie Tasarımı Kişiye Özel Apple Watch

Goldgenie Tasarımı Kişiye Özel Apple WatchYazımıza, sizleri Goldgenie isimli firma hakkında kısaca bilgilendirmekle başlayalım. 1995 yılında kurulmuş olan bu şirket; telefonları, oyun konsollarını ve daha birçok ürünü yeniden ve kişiye özel tasarlayarak üretim yapan bir şirket olarak bilinmektedir. İlaveten; global bir şirket olarak da karşımıza çıkan Goldgenie’ye siparişlerinizi internet aracılığıyla verebilir ya da yeniden tasarlanmasını istediğiniz eşyanızı posta yoluyla da gönderebilirsiniz.

Sonuçta bu şirket, sizin yeniden tasarlanmasını istediğiniz bir ürünü; çelik, elmas, altın, kristal, deri ve daha birçok materyal ile kusursuz bir şekilde tasarlamaktadır. Bu şekilde kişiye özel tasarımlar yapan şirket, geçtiğimiz aylarda 18ct Gold Edition Apple Watch saatlerinin kişiye özel tasarımlarını yapacağını duyurmuştu. İlaveten; firmanın yeniden tasarlayacağı bu Apple Watch’lar gerçekten göz alıcı görünüyor. Örneğin; kişinin isteğine göre deri, altın, platin, paslanmaz çelik, elmas, kırmızı altın, svarowski vs. birçok değerli materyalle tasarlanabilen saatler ayrıca lazer işleme teknikleri ile istediğiniz desen ile donatılabiliyor.

Goldgenie Tasarımı Kişiye Özel Apple WatchGoldgenie’nin usta zanaatkarları Apple Watch saatinizin kordonunu, isteğinize göre deri ya da metal materyallerden üretebiliyor. Deri tasarımların arasında da timsah, piton ya da dana derisi gibi seçenekler bulunuyor. Bununla birlikte, 18 veya 24 ayar altın kaplama kordon, isteğe göre saf altından da üretilebiliyor. Bu kordonların üzerinde de müşterinin isteğine göre, her biri 1 karat ağırlığında olan yüzlerce ışıl ışıl elmas itina ile yerleştiriliyor. Zaten resimlere baktığınız takdirde, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Zira sayısız elmas ile donatılan bu saatler gerçekten göz dolduruyor.

Peki, bu ürünlerin fiyatları sizce ne kadar olabilir? Şöyle söyleyebiliriz, doğal olarak bu saatlerin net bir fiyatı yok. Zira müşterinin isteği, tasarımların fiyatını belirleyen ana unsur olacaktır. Ancak yine de 38 mm 24 ayar altın kaplama paslanmaz çelikten tasarlanmış bir Apple Watch’un 3.100 dolar civarında, 38 mm 18 ayar altın ve elmasla donatılmış bir Apple Watch’un ise 173.000 dolar civarında olacağı belirtilmiştir.

Kişiye özel tasarlanan bu Apple Watch’lar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Goldgenie’nin tasarımları sizce de kusursuz gözükmüyor mu? İlaveten, tastamam sizin isteklerinize göre şekillendirilmiş, yalnızca size özel üretilmiş böyle bir saate sahip olmayı, sizler de istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum