Yatırım yapmaya başla!

Goldfinch Marka Muhteşem Piyano: The Baby

Goldfinch Marka Muhteşem Piyano: The Baby

Evet, sevgili paratic.com okuyucuları. Bugün sanatseverler için oldukça ilgi çekici bir yazı hazırladık. Zira, bugünkü konumuzda eşsiz bir tasarım ürünü olan The Baby isimli piyano bulunuyor. Bu etkileyici eser hem göz alıcı müzik aletlerine hem de farklı sanat çalışmalarına hayran olan insanların zevkine hitap edecek kusursuz bir tasarım olarak üretilmiştir. Bununla birlikte, piyanoların tüm müzik enstrümanları içinde en artistik görünümlü aletlerden biri olduğunu biliyorsunuzdur, diye düşünüyorum. Tarihi de 1700’lü yıllara dayanan bu popüler alet, ilk defa İtalya’nın Floransa kentinde Bartolomoe Cristofori tarafından yapılmıştır. Daha sonraki yıllardaysa, çeşitli isimler tarafından geliştirilen piyano, zamanla insanların oldukça beğendiği bir müzik aleti olmuş ve günümüze kadar gelerek popülaritesini her geçen gün daha da arttırmıştır. Ayrıca

Sizin de bildiğiniz gibi, bu müzik aletleri o kadar sanatsal bir görünüşe sahip ki bazı insanlar tarafından evlerinde ya da iş yerlerinde yalnızca dekor ürünü olarak bile kullanılmaktadırlar. Hatta sadece elit bir havası olduğu için, piyano dersleri almaları konusunda çocuklarının üzerinde baskı kuran ailelerin de olduğunu ne yazık ki uzun yıllardır görmekteyiz. İşte biz de birazdan bu kadar beğenilen ve kullanılması bazen ne yazık ki bir seçkinlik belirtisi olarak görülen piyanolardan bir tanesini, sizlerle paylaşacağız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan, bir an önce eşsiz piyanomuzun özelliklerini incelemeye başlayalım.

İşte karşınızda eşsiz bir sanat eseri!

The Baby

Yaklaşık 745.000 Dolar

The BabyLondra’da yer alan Based Upon isimli başarılı sanat stüdyosu ve dünyanın en ünlü piyano markalarından biri olan Goldfinch iş birliği ile tasarlanmış olan bu alet, The Baby ismi verilen eşsiz bir piyanodur. Değeri 745.000 dolar civarında belirlenmiş olan bu ayrıcalıklı ürün, Goldfinch’in kaliteli piyano malzemeleri ve Based Upon’un sanatsal dokunuşlarıyla harmanlanmış, tek kelimeyle kusursuz bir çalışma olmuştur. Bu kusursuz çalışmayı ortaya çıkartabilmek iki ünlü şirketin tam 9 uzun yılını almıştır. Ancak nihayetinde, karşınızda tüm ihtişamıyla duran The Baby isimli harikulade eser insanların beğenisine sunulmuştur. Bu eserde tıpkı Mona Lisa tablosu, Mısır Piramitleri gibi olağanüstü eserlerde görülen kusursuz güzellik ölçüsü altın oran büyük bir başarı ile kullanılmıştır.

The BabyDoğadan ilham alınarak tasarlanan The Baby, dış tasarımında da Based Upon’un özel sanat çalışmaları sayesinde gezegenimizin uzaydan görünümünü oldukça güzel bir versiyonuyla yansıtmaktadır. Ayrıca temel olarak 3 kıvrımlı biçime sahip olan bu yapı, Bades Upon’un baş ustaları tarafından tamamen el işçiliği ile şekillendirilmiştir. Bununla birlikte The Baby’de kullanılan seçkin materyaller haricinde bir de Goldfinch’in kaliteli piyanolarında kullandığı, İtalya Alplerinin kuzey yamaçlarından gelen en iyi katı ladin ahşabı da eşsiz piyanodaki yerini almıştır.

Sonuç olarak The Baby isimli eser hem kusursuz bir piyano hem de büyüleyici bir eser olarak, tüm dünyadaki sanatseverler ile paylaşılmıştır. Zaten böyle harikulade bir eseri dünyayla paylaşmamak, tüm insanlara yapılacak büyük bir haksızlık olurdu, diye düşünüyorum.

Peki, The Baby isimli bu şahane eser hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de Based Upon ve Goldfinch bu eserlerinde kusursuz bir çalışmaya imza atmamışlar mı, ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum