Yatırım yapmaya başla!

Yaşadıkları Abartılı Gol Sevinci Sonrasında Kırmızı Kart Gören 10 FutbolcuFutbol,dünya üzerindeki tüm sporlar arasında tansiyonu en yüksek sporlardan birisi olmaktadır. Kıran kırana mücadele içinde olan futbolcular, maç anındaki heyecanları üst düzeyde olmaktadır. Bu heyecan sonrasında maç esnasında futbolcuların abartılı hareketlerine rastlamak mümkün oluyor.

İzlediğiniz görüntülerde de yaşadıkları abartılı gol sevinçleri sonrasında sıra dışı kırmızı kartlar gören 10 futbolcuya tanık oluyorsunuz. Futbolcuların gol sonrasındaki yaşadıkları sevinç öylesine yoğun oluyor ki kendi kontrollerini kaybettiklerine tanık oluyorsunuz. Yaşadıkları abartılı sevinçler çoğu zaman tribünleri tahrik ederken, kendilerinin sahanın dışında kalmalarına neden oluyor.

Videoda futbolcuların yaşadıkları gol sevinçlerinin eşi benzerine az rastlanır türden olduğunu görebilirsiniz. Yeşil sahalarda çok ender görülecek bu tepkiler sonrası, hakemlerin elini cebine götürmesi çok zaman almıyor. Futbol sahası içerisinde belli başlı disiplin kurallarına uyması gereken futbolcular, çizgiyi aşarak takımlarının eksik kalmasına neden oluyorlar. Ancak futbolcular bu hareketleri ile arkalarında yıllar sonra bile hafızalardan silinmeyecek görüntüler bırakıyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum