Paylaşım

Yaşadıkları Abartılı Gol Sevinci Sonrasında Kırmızı Kart Gören 10 Futbolcu

 

Futbol,dünya üzerindeki tüm sporlar arasında tansiyonu en yüksek sporlardan birisi olmaktadır. Kıran kırana mücadele içinde olan futbolcular, maç anındaki heyecanları üst düzeyde olmaktadır. Bu heyecan sonrasında maç esnasında futbolcuların abartılı hareketlerine rastlamak mümkün oluyor.

İzlediğiniz görüntülerde de yaşadıkları abartılı gol sevinçleri sonrasında sıra dışı kırmızı kartlar gören 10 futbolcuya tanık oluyorsunuz. Futbolcuların gol sonrasındaki yaşadıkları sevinç öylesine yoğun oluyor ki kendi kontrollerini kaybettiklerine tanık oluyorsunuz. Yaşadıkları abartılı sevinçler çoğu zaman tribünleri tahrik ederken, kendilerinin sahanın dışında kalmalarına neden oluyor.

Videoda futbolcuların yaşadıkları gol sevinçlerinin eşi benzerine az rastlanır türden olduğunu görebilirsiniz. Yeşil sahalarda çok ender görülecek bu tepkiler sonrası, hakemlerin elini cebine götürmesi çok zaman almıyor. Futbol sahası içerisinde belli başlı disiplin kurallarına uyması gereken futbolcular, çizgiyi aşarak takımlarının eksik kalmasına neden oluyorlar. Ancak futbolcular bu hareketleri ile arkalarında yıllar sonra bile hafızalardan silinmeyecek görüntüler bırakıyorlar.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur