Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

GOKNR Talep Toplama Tarihini, HLGYO Sermaye Artırımını Duyurdu

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sermaye artırımını 7,5 milyar TL’ye çıkaracağını, Göknur Gıda ise talep toplama tarihini açıkladı. İşte detaylar;
GOKNR Talep Toplama Tarihini, HLGYO Sermaye Artırımını Duyurdu
HABER GİRİŞ

Göknur Gıda Maddeleri’nin (GOKNR) halka arzıyla ilgili talep toplama tarihi, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklandı. GOKNR’un halka arzına ilişkin talep toplama tarihlerinin 1-2-3 Mart 2023 olarak belirlendiği belirtildi.

Şirket, tamamı organik olan 30.000 dekardan fazla meyve bahçesinin yönetimini gerçekleştiriyor. Günlük 7 milyon kg’dan fazla meyve işleme kapasitesine sahip olan GOKNR, 4 farklı ilde bulunan fabrikalarla ve 4 farklı ülkede operasyon merkezi ile faaliyet gösteriyor.

HLGYO’dan Sermaye Artırımı

GOKNR Talep Toplama Tarihini, HLGYO Sermaye Artırımını DuyurduKaynak: KAP

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (HLGYO), kayıtlı sermaye tavanını 2,5 milyar TL’den 7,5 milyar TL’ye çıkarmaya karar verdiğini duyurdu. Şirket yüzde 200 sermaye artırımı çerçevesinde gerekli izinlerin alınması amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru yapacak.

HLGYO, günlük yüzde 3,7 artışla kapanışını 5 TL’den yaptı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın