Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Girişim Elektrik, Panelsan Milyonluk Anlaşmalarını Duyurdu

Panelsan ve Girişim Elektrik yeni anlaşmaları hakkında duyuruda bulundu. İşte şirketlerin açıklamaları...
Girişim Elektrik, Panelsan Milyonluk Anlaşmalarını Duyurdu
HABER GİRİŞ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret Sanayi A.Ş. ve Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkileri hakkında açıklama yaptı.

Panelsan, Ankara merkezli özel bir firmadan bugün KDV dahil 1.425.499 dolar tutarında sandviç panel siparişi aldığını açıkladı.

Panelsan Çatı Cephe Grafiği Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket tarafından yapılan açıklama sonrasında (PNLSN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.35 itibarıyla en yüksek 39.98’i, en düşük ise 39.44’ü gördü. Saat 17.31 itibarıyla ise yüzde 2.1’lik düşüşle 39.16’dan işlem gördü.

Girişim Elektrikten 2.2 Milyon Euroluk Sözleşme

Girişim Elektrik ise yüzde 70 bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş’nin Litvanya’da yerleşik bir firma aracılığı ile Litvanya Elektrik Dağıtım Şirketi ESO’ ya Muhtelif Sayıda Dağıtım Trafosu” tedariki için sipariş aldığını açıkladı. Sipariş bedelinin 2.275.000 euro olduğu aktarıldı.

Girişim Elektrik Grafiği Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket tarafından yapılan açılama sonrasında (GESAN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 17.15 itibarıyla en yüksek 281.9’u, en düşük ise 279’u gördü. Saat 17.38 itibarıyla ise yüzde 0.07’lik yükseliş ile 282’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın