Paylaşım

Gillian Flynn’in Romanından Uyarlanan HBO Dizisi Sharp Objects Epey İddialı Geliyor!

 

Çağımızın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Amy Adams’lı Sharp Objects’in ilk fragmanı, merakla beklenen dizinin büyün yankı uyandıracağının sinyallerini verdi. Öyle ki izlenmesi gereken filmler listelerinin vazgeçilmezlerinden Gone Girl’in yazarı Gillian Flynn’in çok satan romanından uyarlanan Sharp Objects, HBO’nun yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

Game of Thrones’un yerini alamasa da 75. Altın Küre Ödülleri’ne damgasını vuran Big Little Lies kadar başarılı olacağı konuşulan Sharp Objects, kadrosuyla da göz dolduruyor. 11.5 milyon dolarla 2017 yılının en çok kazanan oyuncuları arasındaki Amy Adams’ın Camille Preaker karakterine hayat vereceği mini dizide ayrıca Chris Messina, Patricia Clarkson, Madison Davenport, Elizabeth Perkins ve Matt Craven gibi isimler yer alıyor.

İlaveten; Gillian Flynn’in romanından uyarlanan serinin yönetmenliğini Big Little Lies’ın ilk sezonuna imzasını atmış Jean-Marc Vallée yaparken, senaristliğini ise Marti Noxon üstleniyor. Neticede New York Times’ın bestseller listesinde 70 haftadan fazla kalan Flynn’in romanından uyarlanan dizi, Temmuz’da HBO ekranlarını sallayacak gibi görünüyor.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur