Kuru Ekmeğe Talim Ederken Gıda Piyangosu Kazanan 50 Kişinin Rahatlatan Görüntüleri

Şans bu ya bakarsınız talih kuşu bana vurur derken, gıda piyangosu size de çıkar. Hazırladığım bu galeride ki kişilere gıda piyangosu vurmuş.

Hayatta maalesef her insan şanslı değil. Bazen öyle anlarla karşılaşırız ki şans bana da güldü bu kez deriz. Hazırladığım bu galerimde sizlere her ne kadar meteliğe kurşun atsalar da gıda piyangosu kazanmış kişilerin gördüğünüz zaman herkesi rahatlatacak fotoğraflarını göstereceğim.

Umut fakirin ekmeği, hemen hepimiz bir gün zengin olma hayaliyle yaşıyoruz. Bu nedenle de daha çok çalışıyoruz. Ek işler yapmak için kazançlı fikirler arıyoruz. Ya da ekstra para kazanmak için akıl almaz yollar deniyoruz. Tabii ki bir de Milli Piyango en büyük tercihimiz. Ya bana da çıkarsa umuduyla bilet alıyoruz. Şans bu ya bakarsınız belki bir gün bizlerde zengin oluruz. Eğer piyango kazanırsanız bunlara dikkat etmelisiniz. Hazırladığım bu galerim de sizlere meteliğe kurşun atan ancak gıda piyangosu kazanmış kişilerin hepimizi rahatlatacak fotoğraflarını bir araya topladım.

Gerçekten şans bu ya biz Milli Piyango bana vursun derken bakarsınız gıda piyangosu talihlisi oluruz. Aşağıdaki listede gıda talihlisi olmuş kişilerin huzur veren fotoğrafları yer alıyor. Bu kareler örnekler vererek devam etmek istiyorum. Bir kişi yumurta almış. Elbette bu çok normal bir durum, ancak iş bu kadar basit değil. Yumurtayı kırdığı an da içerisinden bir yumurta daha çıkmış. Gerçekten şans dedikleri bu olsa gerek. Hemen hepimiz karpuzu seviyoruz, tek sorun içerisinde çok çekirdek bulunması. Bir kişi aldığı karpuzu kesiyor ve içerisinde hiç çekirdek yok. Her ne kadar “Talih Kuşu” onu bulmasa da, gıda piyangosu onu bulmuş.

Bir başka kişi mandalina almış. Yemek için soymuş, içerisinden ise bir tane daha soyulmuş mandalina çıkmış. Bir kişi 2’li pizza kutusu almış. Eve gidince kutuyu açtığında ise içerisinde tam 3 tane pizza bulmuş. Bisküvili çikolata alan bir başka kişi, paketi açtığında altta 2 tane daha fazla bisküvi bulmuş. Ne kadar şanslılar değil mi? Gerçekten çok şanslı olduklarını görebiliyoruz. Aslında bu ürünleri paketleyen çalışanlar, alıcılar için biraz torpil yapmışlar sanki. Ne diyelim bizleri mutlu ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dediğimiz gibi her ne kadar parasal yönde talih kuşu bize konmasa da, bakarsınız bir gün hepimize gıda piyangosu vurur.

Evet, şimdi gelin hep birlikte her ne kadar meteliğe kurşun atsalar da gıda piyangosundan nasibini almış kişilerin hepimizi rahatlatacak fotoğraflarını inceleyelim.

Görüntülere geçmeden önce Kemal Sunal‘ın bu sahnesini hatırlatmak istedim.
Bonus

Çekirdeksiz karpuz hayal edin. Alın size piyango!
1

2’li pizzadan 3 parça çıkması. İkramiye gibi ne tatlısın sen.
2

Keşke bize de denk gelse, böyle yiyecek makinesi.
3

Varsın Milli Piyango çıkmasın, şöyle bir çikolata denk gelsin yeter bize.
4

Double köfte hamburger istersin ve 3’lü gelir.
5

Üstüne promosyon eklemişler.
6

Paketleyenler torpil yapmışlar.
7

Yemede yanında yat.
8

Yumurtanın içinden bir tane daha yumurta çıktı.
9

10’lu paketten 11 tane çıkar, işte size talih kuşu.
10

Biberin içinden biberlerin çıkması. Bu durumu en çok annelerimiz sever kesin.
11

Mandalinanın içinden bir tane daha mandalina çıkarsa.
12

Tadı damağımızda kalmasın diye ek parça koymuşlar.
13

Her içecek makinesi paranızı geri verse böyle.
14

Sosis paketinde ek promosyon.
15

16

Gıda piyangosu işte budur.
17

18

19

Tekli sakızdan çift çıkması.
20

21

22

23

Marshmallow içinden keşke bize de çıksa bu.
24

25

26

Sürpriz!
27

28

29

Bol bol ikramiye.
30

31

32

33

Üzümün içinden üzüm çıktı.
34

35

36

Olsa da yesek.
37

38

39

Bol susamlı hamburger ekmeği.
40

41

42

43

Bize hiç denk gelmiyor…
44

45

46

47

48

49

50Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı