Yatırım yapmaya başla!

Genesis Essentia Konsept Doğal Ortamda Daha Çarpıcı Gözüküyor!

ABD'nin Kore temsilcisi Genesis, bir video ile teknolojik Essentia konseptini gösterdi!
Genesis Essentia Konsept Doğal Ortamda Daha Çarpıcı Gözüküyor!

2018 Concorso d’Eleganza Villa d’Este etkinliği yaklaşırken gelecek modellerin de neler olacağı yavaş yavaş gösteriliyor. Eğer ki zamanında bitseydi, ikonik Lancia Delta Integrale’yi burada görebilirdik! Gerçek dünya ışıkları konsept bir model üzerine çarptığı zaman tüm detayları daha net ortaya çıkıyor.  Genesis’in ileriye yönelik gelişimlerini temsil eden modeli de ilk defa yerküreye ayak bastı.

Amerika’dan Hollanda’ya yola çıkan elektrikli spor aracın dış görünümünden vermek istediklerini anlayabiliyoruz. Hyundai’nin ABD lüks yüzü, en iyi mühendisleri ve çalışmalarıyla birlikte duygulara hitap edecek model göstermekten geri kalmıyor.

Genesis Essentia Sadece Bir Konsept Olarak Kalabilir

Normal şartlarda, çıkışına hazırlanılan yeni bir modelin konsept gösterimlerinde neyin ne kadar olacağını bilebiliyoruz. Ancak markasının gelecek nesillerine yönelik vereceği tüyo gösterimlerini ayırt edebilmekteyiz. Genesis’te, yapı itibariyle uçuk stillere sahip EV aracıyla yaptığı işlerin seviyesini gösteriyor.

Essentia’nın kapsül yapıdaki dış karoseri başka yerlerde kullanılabilir yalnız, cam kaput kısmı hariç! İnanılmaz duruşlar sergileyen spor araç için de keşke üretilebilme ihtimali olsa diyoruz. Martı kanadı kapıları ve Jaguar F-Type tarzı arka stop farlarıyla, adı Essentia olmayan farklı bir modele rahatlıkla aktarılabilir.

Genesis Gelecek Modellerinin Nasıl Bir Kokpite Sahip Olacağını Gösteriyor!

Genesis Gelecek Modellerinin Nasıl Bir Kokpite Sahip Olacağını Gösteriyor!İç mekandan etkilenmemek mümkün değil. Gösterge paneli ile yolcu kısmının sonuna kadar kaplanan dijital ekranı görmekteyiz. Soft bir hava altında, aslında kalite seviyesi üst sınırda tutulan direksiyon, panel malzemeleri, kullanılan deri ve alüminyum parçalar kusursuz duruyor.

Yukarıda verdiğimiz videoda da Essentia’nın teknik verilerini yansıtacak rakamlar aslında ekranlara yansıtılmış. Genesis’in söylediğine göre konsept aracının son sürati 269 km/h, menzili de 373 km olarak belirlemiş.

Menzil rakamları ortalamada olsa da Koreli mühendislerin pil konusu üzerine çok çalıştıklarını biliyoruz.

Gönderilen yeni videoda asıl konu; Essentia’nın gerçek dünyada nasıl gözüktüğü, markadaki gelişmeler ve özellikle digital kokpit teknolojisi!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum