Yatırım yapmaya başla!

Devasa Büyüklükteki Gemilerin Suya İndirildiği Sırada Yaşanan Feci KazalarGemiler deniz taşımacılığının can damarı olarak var olmaktadır. Kıtalar arasında yük taşımacılığında önemli yer tutan gemiler, her geçen gün daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tersanelerde üretimi yapılan gemilerin suyun üzerine indirilmesi ise dikkat gerektirmektedir.

Devasa büyüklüklere sahip olan gemilerin suya indirilmesi için tüm hesaplamaların eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde görüntülerde de izlediğiniz üzere feci kazaların yaşanması içten bile değil. Yaşanan feci kazalar sonrası geminin yapımı için harcanan tüm emeğin ziyan olduğunu söyleyebiliriz.

Tonlarca ağırlığa sahip olan gemilerin suya indirilme anında yaşanan kazalar, bölge için de tehlike arz ediyor. Yapılan hesaplama hataları sonrasında ortaya çıkan kaza sonucu hem gemi büyük zarar görüyor hem de bölgede bulunan insanlar kendisini tehlikenin içinde buluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum