Yatırım yapmaya başla!

Gece Kulüplerine Renk Katması için Para Alan 10 Ünlü

Gece Kulüplerine Renk Katması için Para Alan 10 Ünlü

Ünlüler ve onların hayat tarzları. Hepimiz konu hakkında az çok fikir sahibiyiz, değil mi? Şarkı söyleyip, dans edenler, filmlerde oynayanlar, şov programlarına katılanlar, vs… Hepsi çok ya da az, ama bir şekilde yaptıkları işe emek vererek para kazanıyorlar. Peki, yalnızca bir gece kulübüne giderek, orada boy göstermeleri için aldıkları hiç de azımsanmayacak paralar? Evet, tek yapacakları şey; arkadaşlarıyla mekâna giderek, ne isterlerse sipariş edip, yiyip içip, üstelik hesap ödemeyip, üstüne bir de deli gibi para alarak mekandan çıkmaları. Böylece kulüp organizatörleri de ünlülerin kendi mekanlarına geliyor olmasını reklam ederek, daha fazla müşteriye sahip olacaklar. Yani bir nevi, insanlara mekanlarının ne kadar ayrıcalıklı ve özel olduğunu kanıtlayacaklar.

Aslına bakarsanız, kulüpçüler de kendilerine göre mantıklı olanı yapıyorlar. Çünkü örneğin; ünlü bir grubu ya da bir DJ’i mekanlarına getirmek isteseler, bu onlara çok daha pahalıya mal olacak. Onlar da işin ucuzuna kaçarak, ünlü simaları mekanlarına davet ediyorlar. Peki, insanlar ikinci veya üçüncü sınıf bir ünlü için o kulübe giderler mi? Elbette, bu şekilde iyi promosyon yapılmaz. Ünlüyle reklam yapılacaksa, gerçekten ünlü isim olmalılardır, değil mi? Peki sizler de merak ettiniz mi bakalım hangi ünlülere sadece tek bir görüntü için, deliler gibi para veriliyor?

İşte karşınızda gece kulüplerinden reklam karşılığı para alan 10 ünlü isim:

10 Kim Kardashian

Kim KardashianKim Kardashian’ın hepimiz Paris Hilton’un asistanı olduğunu hatırlıyoruz, değil mi? Şimdilerde ise deyim yerindeyse, boynuz kulağı geçiyor. Ünlü kadın, Paris Hilton’un kulüplerde görüntülenmek için istediği paranın iki katını talep ediyor. The Huffington Post’da açıklanan habere göre Kim, Las Vegas’ta bir yeni yıl partisine katılmak için, kulüp sahibinden yaklaşık olarak 300.000 dolar talep etmiş.

9 Nicole ”Snooki” Polizzi

Nicole ''Snooki'' PolizziJersey Shore isimli popüler realite show programının kraliçesi olan Polizzi, bir zamanlar kulüplerin en gözde misafirlerinden biriydi. Tam anlamıyla bir parti kızı olan Nicole, Jersey Shore sayesinde ünlenerek, kulüplerin aranan isimlerinden oldu. Bir partide, tek bir görüntüsü için 75.000 dolar kazanan ünlü, bu işi gerçekten severek yapıyordu. Fakat, ünlü isim son zamanlarda kulüplerde eskisi kadar görünmüyor, zira artık geceleri evde onu bekleyen 2 tane çocuğu var.

8 Mike ”The Situation” Sorrentino

Mike ''The Situation'' SorrentinoSnooki’nin Jersey Shore isimli programın kraliçesi olduğunu söylemiştik. Mike ”The Situation” Sorrentino ise şovun kralı olarak anılıyor. Mike kulüplerde gözükmesi için aranan isimlerden biri, zira Jersey Shore Sorrentino’yu büyük bir üne kavuşturdu ve bu yoldan 6 milyon dolarlık bir servet kazandığı söyleniyor. Programın son sezonunda ise Mike’ın rehabilitasyona girdiği biliniyor. Ancak ünlü, rehabilitasyondan çıktıktan sonra bile kulüplere giderek para kazanmayı sürdürdü. Tek fark ise artık pahalı içkiler yerine, elinde bir bardak su görülüyordu.

7 Lindsay Lohan

Lindsay LohanLindsay Lohan’ın kısa bir süre için de olsa A sınıfı bir ünlü olduğunu söyleyebiliriz. Fakat, ünlü ne yaptıysa kendine yaptı ve yakaladığı fırsatı elinden kaçırdı. Lohan, defalarca madde kullanarak araba kullanma suçundan yakalandı. Uyuşturucu ve alkol kullanımı nedeniyle gözden iyice düştü. Son zamanlarda yeni bir başlangıç yapmak için Londra’ya taşınan ünlü, gece kulüplerinde boy göstermeye devam ediyor. Kulüpçülerin, diğer ünlülere göre çok fazla para vermediği kişilik, yine de mekanda sadece bir görüntü vermesi karşılığında iyi para kazanıyor.

6 Jay-Z&Beyonce

Jay-Z&Beyonceİşte gerçekten üst sınıflardan bir ünlü. Jay-Z başarılı bir müzisyen ve aynı zamanda bir iş adamı. Aslında gece kulüplerinden para kazanmaya ihtiyacı olmayan sanatçı, yine de arada sırada mekanlarda görünüyor. Tabii bunu kimsenin yapmayacağı gibi, o da hayrına yapmıyor. Örneğin; Las Vegas’ta katıldığı bir partiden tam bir milyon dolar kazanmış.

5 Jessica Simpson

Jessica SimpsonJessica Simpson’ın bir multimilyoner olacağını kim tahmin ederdi ki? Sanatçının, moda ve aksesuar çizimleri ünlüye gayet iyi para kazandırıyor, ancak sanatçı hala çalışmaya devam ediyor. Ayrıca ünlü, mekanlarda görünmek için firmalardan 100.000 dolara kadar talepte bulunuyor.

4 Christina Aguilera

Christina AguileraÇok güçlü bir sese sahip sanatçı, sahnelerin vazgeçilmez isimlerinden biri Christina Aguilera. Büyük bir hayran kitlesine sahip sanatçı, görüntü vermek için epey yüksek rakamlar talep ediyor. Son olarak duyulan bir habere göre, ünlü isim San Diego’da verilen bir partide yalnızca bir saat gözüktüğü için 1 milyon dolar kazanmış.

3 Mariah Carey

Mariah CareyHerkes onun bir tek şarkısının 250.000 dolar değerinde olduğunu biliyordur, değil mi? Sanatçı, 2008 yılında özel bir parti için 4 şarkı söyledi ve karşılığında kazandığı para tam 1 milyon dolar idi. Daha sonradan partinin Libya liderleri tarafından verildiği anlaşılınca, şarkıcıya büyük tepki gösterildi. Carey ise partinin sahiplerinin kim olduğunu bilmediğini ve bu olaydan ötürü insanlara mahcup olduğunu açıkladı.

2 Charlie Sheen

Charlie SheenCharlie Sheen’in yaptığı her şey ve içinde bulunduğu her yerde eğlence olması kaçınılmaz, değil mi? Ünlü, Two and a Half Men dizisinin eski başarılı oyuncusudur. Sheen, bir partide ya da özel bir gecede görünmek için 200.000 dolar talepte bulunuyor. Bunun yanında, gittiği yere göre özel uçak ve en pahalı otellerin kral dairelerinde kalmayı da ayrıca istiyor. Gelgelelim oyuncunun varlığı pahalı da olsa, yine de eğlenceli kişiliği partilerde görmek gerçekten inanılmaz bir deneyim olurdu, değil mi?

1 Lady Gaga

Lady GagaLady Gaga’nın partinize gelip şöyle bir görünmesini, misafirlerinizle bir iki çift laf etmesini istiyorsanız, 100.000 dolar gibi küçük bir meblağa işinizi görmenize yetecektir. Ancak ünlü sanatçının, sizin için şarkı söylemesini istiyorsanız 1 milyon dolardan fazla parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Zira şarkıcının özenli sahne performanslarının ne kadar muhteşem olduğu tüm dünya tarafından bilinmekte.

Sıradan insanların bir gecede binlerce dolar harcadığı lüks mekanlar, listemizdeki ünlülere daha da ünlenebilmek için ufak bir servet ödüyor. Bu durumdan herkes karlı çıkıyor. İsminiz gerçekten duyulan her kulakta kalıcıysa, attığınız her adım da para anlamına gelir. Sanırım, buradaki isimler de bu durumun birer örneği, ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum