Yatırım yapmaya başla!

Garanti’den BonusFlaş Uygulaması

Garanti’den BonusFlaş Uygulaması

Gün geçmiyor ki cep telefonları hayatımıza yeni bir kolaylık getirmesin. Bu kolaylıklardan bir tanesi de Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti Bankası hazırladığı BonusFlaş uygulaması sayesinde banka ve kredi kartlarının aynı ortamda kolaylıkla yönetilmesini sağlamayı amaçlıyor. Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, geliştirdikleri bu uygulamayla ilgili olarak, kısa süre içerisinde tüm akılı cihazlarda kullanılabilen ve sektöre yön veren bir uygulama olacağını söyledi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç ise hedeflerinin 1 milyon kullanıcıya ulaşmak olduğunu ifade etti. Aynı zamanda Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü olan Genç, bu uygulama sayesinde kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi daha birçok bankacılık işlemlerinin çok kolay bir şekilde yapılacağını anlattı.

BonusFlaş uygulamasının en dikkat çeken ve faydalı olacağını düşündüğümüz bir özelliği ise harcama alışkanlıklarını analiz etmek. Uygulama bu analizler sonucunda müşteriler için en uygun olan kampanya ve avantajları bularak tercihine sunabiliyor.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil kredi kartlarında Türkiye’de lider olduklarını ve 9 aylık sürede 403 milyar lira kredi kartı cirosu elde ettiklerini söyledi. Kartlı ödeme sistemlerinin toplam pazardaki payının %42 olduğunu söyleyen Erbil, “Bugün itibariyle Garanti olarak 10 milyon kart müşterimiz var. 18.5 milyon kartımız var ve aylık yaklaşık 8.5 milyar liralık bir hacmimiz var. Bu kadar rekabetin yoğun yaşandığı sektörde %20.8 pay ile pazar lideriyiz,” diyerek rakamsal bir açıklama yaptı.

Kartlarla ilgi çağrı merkezlerine günde 110 bin soru geldiğini söyleyen Onur Genç, en çok hizmet almak istenen “bana akıllı kampanya yap”, “kartımla ilgili bilgiye hızlı ulaşayım”, “yeni teknolojilerle gel” gibi isteklerin, BonusFlaş uygulaması sayesinde tek bir platformda sağlanacağını belirtti. Uygulama şu an için sadece Android cihazlarda kullanılabiliyor. Ancak daha sonraki dönemlerde iPhone cihazlarında da kullanma imkanı sağlanacağı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Bankalar kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum