Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Garanti BBVA’dan Müşterilerine Duyuru! “Herhangi Bir Aksama Yok”

Garanti BBVA, EFT, yurt dışına havale ve bono alım satım işlemlerine yönelik duyuruda bulundu. Detaylar haberde..
Garanti BBVA’dan Müşterilerine Duyuru! “Herhangi Bir Aksama Yok”
Yorum

Garanti BBVA’dan müşterilerine para transferlerine yönelik açıklamada bulundu. EFT ve yurt dışına havale işlemlerinde herhangi bir aksama, durdurma veya gecikmenin söz konusu olmadığı ifade edildi.

Banka tarafından yapılan duyuruda ayrıca bono alım satımına yönelik işlemlerin eskiden olduğu gibi kesintisiz ve müşterilerin talimatları doğrultusunda yapıldığı aktarıldı.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) Aralık ayında yaptığı açıklama ile para transferi işlemleri hakkında istatistiki verilerin şeffaf bir şekilde toplanmasını sağlamak amacıyla istenen bilgi ve raporların tüm bankalara eş zamanlı olarak bildirildiği hatırlatıldı.

Garanti BBVA, işleyişte herhangi bir değişiklik olmadığını tüm işlemlere devam edildiğini vurguladı. Açıklamada değinilen konuyla ilgili banka iç bilgilendirme notunda, hiçbir ilgisi olmayan bono alım satımına yönelik sehven hatalı bir ibareye yer verildiği ifade edildi.

Bu açıklamanın kamuoyunda herhangi bir yanlış algı oluşmaması adına yapıldığı aktarıldı.

Kaynak: AA

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu