Yatırım yapmaya başla!

Game of Thrones’un İlk Spin-Off Dizisi, Olayların 10 Bin Yıl Öncesini Anlatacak!

HBO, Game of Thrones hayranlarını serinin spin-off dizisinin detaylarıyla heyecanlandırdı. İşte GoT evreninin uzun süre daha hayatımızda olacağının kanıtları…
Game of Thrones’un İlk Spin-Off Dizisi, Olayların 10 Bin Yıl Öncesini Anlatacak!

Serinin 2019’da yayınlanacak final sezonuyla Game Of Thrones hayranlarını üzdüğü, herkesin olduğu gibi HBO’nun da malumu! Bu noktada kanaldan gelen açıklama, Game of Thrones’un final yapacak olmasından dolayı üzüntü duyanların yüreğine su serpti diyebiliriz.

Çünkü HBO, Game of Thrones’un spin-off dizisinin detaylarını duyurdu. Hepimizin bildiği Game of Thrones evreninden binlerce yıl öncesini anlatacak spin-off dizi, düşüncesiyle bile seyirciyi kendisine hayran etmeyi başardı.

HBO, Game of Thrones evreninin binlerce yıl öncesini anlatacak spin-off dizinin pilot bölümü için onay verdiğini duyurdu.

HBO, Game of Thrones'un Spin-Off için Onay VerdiYönetmen Matthew Vaughnn ile Kick- Ass, Kingsman: The Secret Service, X-Men: First Class gibi filmlere birlikte imza atan Jane Goldman’ın spin-off dizinin sorumlusu olacağı belirtildi. George R. R. Martin’in ise Jane Goldman’ın yanında yardımcı görevini yürüteceği söylendi.

Ayrıca sipariş edilen pilot bölüm beğenildiği takdirde, HBO’nun izleyicilere yeni bir efsane sunacağı kaydedildi.

GoT Binlerce Yıl Öncesini Anlatacak SeriGame of Thrones olaylarından binlerce yıl öncesini anlatacak dizinin, evrenin altın çağı olarak bilinen Kahramanlar Çağı’ndan başlayarak Westeros tarihinin dehşet verici sırlarını, ak gezenlerin (White Walkers) geçmişini, Stark’ların gerçeklerini ve daha birçok dikkat çekici şeyi konu alacağı açıklandı.

Entertainment Weekly, spin-off dizisinde Kahramanlar Çağı’nın Game of Thrones olaylarından 10 bin yıl önce başladığını yazdı.

Game of Thrones Binlerce Yıl Öncesini Anlatacak İlaveten hikayenin, Duvar ile Kış Tepesi’nin (Wall – Winterfell) yapım aşamasını kapsayabileceği, ak gezenlere karşı savaşın nasıl başladığını ve hikayedeki diğer olayların başlangıç aşamalarını içerebileceği iddia edildi.

Neticede; Game of Thrones’un 5 spin-off serisinden biri olan proje, konusuyla epey ilgi çekti. Anlayacağınız; gelecek yıl final yapacak olsa da HBO, tüm dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones’dan kolay vazgeçeceğe benzemiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum