Yatırım yapmaya başla!

Montegrappa’dan Game of Thrones Hayranlarına Özel Lüks Bir Kalem Koleksiyonu

Televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, her bölümüyle izleyiciyi kendisine hayran bırakmayı başardı. Hal böyle olunca da birçok marka, Game of Thrones dizisine özel çeşitli eşya ve aksesuarları bizlerle buluşturdu. Şimdi ise İtalyan lüks aksesuar markası Montegrappa, Game of Thrones hayranlarına özel bir kalem koleksiyonunu huzurlarınıza getiriyor;
Montegrappa’dan Game of Thrones Hayranlarına Özel Lüks Bir Kalem Koleksiyonu

17 Nisan 2011 tarihinde başlayan ve her sezonu için hayranlarını neredeyse 1 yıl bekleten efsane dizilerden biri de Game of Thrones, Taht Oyunları’dır. 25 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacak olan 7. sezonu şimdiden heyecanla bekleniyor. Rekor üstüne rekor kıran Game of Thrones dizisinin dünya genelinde legal ve illegal yollarla yaklaşık 30 milyon kişi tarafından izlenildiği söyleniyor. Böylesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve bugüne kadar yayınlanmış en pahalı televizyon dizileri arasında yer alan Game of Thrones, dünya çapında birçok markanın da iştahını kabartıyor.

Yüzüklerin Efendisi, Star Wars ve Harry Potter gibi oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapımların, daha önce sayısız aksesuar ve hatıratların piyasaya sürülmesinde aracı olduğuna şahitlik etmiştik. Bu durum Game of Thrones dizisinde de değişmedi. Geçtiğimiz günlerde, içinde 275 yıllık konyak bulunan Montegrappa Gautier Cognac Pen adındaki lüks ve benzersiz kalem modeliyle karşımıza gelen Montegrappa, şimdi de Game of Thrones hayranlarına özel bir koleksiyonu bizlerle buluşturuyor.

İşte karşınızda Montegrappa Game of Thrones kalem koleksiyonu.

Montegrappa Game of Thrones House Baratheon Kalemleri

Montegrappa Game of Thrones House Baratheon KalemleriWesteros topraklarındaki en büyük hanelerden biri olan ve krallığı elinde bulunduran Baratheon Hanesi dizide, altın sarısı zemin üzerinde siyah renkli bir geyikten oluşan armaya sahip. Montegrappa tarafından oluşturulan bu kalem modelinde, kasvetli kömür karası arka plan üzerinde altın motifler ve işlemeler bulunuyor. Kalemin başlığı üzerinde ise bir geyik boynuzu ve Baratheon Hanesi’nin “Öfke Bizimdir! (Our Is The Fury!)” sloganı yer alıyor.

Game of Thrones Dizisinin En Zengin Oyuncuları Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın.

Montegrappa Game of Thrones House Lannister Kalemleri

Montegrappa Game of Thrones House Lannister KalemleriYedi Krallık içerisinde en eski ve soylu hanelerden biri olan Lannister, altın renkli bir aslandan oluşan armasıyla zenginliklerini sembolize ediyor. Montegrappa ise bu hane için kırmızı renkli bir zemin üzerinde sarı altından motiflerden ve aksamlardan oluşan göz alıcı bir kalem serisi oluşturuyor.

Kalemin kapak kısmında; altından bir aslan başı ve Lannisterların “Beni Kükrerken Duy (Hear Me Roar)” sloganı bulunuyor. Ayrıca Lannister Hanesi için özel olarak üretilen bu etkileyici Montegrappa kalemleri, Tudor Gülü’nü andıran motifleri de bünyelerinde barındırıyorlar.

HOLLYWOOD YAPIMI EN PAHALI FİLM HATIRALARI İÇİN TIKLAYIN.

Montegrappa Game of Thrones House Stark Kalemleri

Montegrappa Game of Thrones House Stark KalemleriEski Kış Kralları’nı bünyesinde barındıran, Kuzey’in birincil soylu hanesi olan Stark Hanesi; bildiğiniz üzere dizinin en bahtsız ailelerinden de bir tanesidir. Buz beyazı zemin üzerinde gri renkte ulukurt figürünün yer aldığı armasıyla bilinen bu hane için Montegrappa tarafından oluşturulan kalemlerde gümüşü beyaz renklerde oluşan aksamlara yer verildiğini görebilirsiniz.

Kuzey sanatını anımsatan runik sembollerin yer aldığı bu kalemin baş kısımlarında, hanenin ulukurt sembolü ve herkes tarafından bilinen “Kış Geliyor (Winter Is Coming)” sözü bulunuyor.

Montegrappa Game of Thrones House Targaryen Kalemleri

Montegrappa Game of Thrones House Targaryen KalemleriMontegrappa tarafından Targaryen Hanesi’ne özel bir kalem modeliyle bu benzersiz koleksiyonu sonlandırıyoruz. Siyah arka plan üzerinde üç başlı ve kırmızı renkli ejderhanın yer aldığı armasıyla “dosta güven, düşmana korku salan” Targaryen Hanesi’nin kaleminde de benzer renkler ve motifler bulunuyor. Kömür karası bir zemin üzerine, metalik ateş kırmızısı desenlerin yer aldığı House Targaryen kalemleri, baş kısımlarında ise bir ejderha figürünü ve hanenin “Ateş ve Kan (Fire and Blood)” sloganını barındırıyorlar.

Montegrappa Game of Thrones Kalemlerinin Fiyatı

Montegrappa Game of Thrones Kalemlerinin FiyatıWesteros olarak bilinen Yedi Krallık topraklarının en büyük haneleri için meydana getirilen bu kalem koleksiyonu, Game of Thrones hayranlarının fazlasıyla beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Montegrappa tarafından oluşturulan bu koleksiyonun her modeli üç farklı versiyonu bünyesinde barındırıyor. Bu dört modelin tükenmez kalem versiyonları 225 dolara, roller versiyonları 250 dolara ve dolma kalem versiyonları ise 260 dolara satışa sunuluyor.

İtalya’nın lüks aksesuar markası Montegrappa, birbirinden etkileyici ürünleri bizlerle buluşturmaya devam ediyor. Şimdi ise Game of Thrones kalemleriyle bizleri kendisine hayran bırakan Montegrappa, rüya gibi bir kalem koleksiyonu oluşturmayı başarıyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz Montegrappa Game Of Thrones kalem koleksiyonundan, siz olsanız hangi modelleri seçerdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum