Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Futbol Topuna GoPro Takılması ve Sonrasında Ortaya Çıkan Görüntüler!Futbol Topuna GoPro Takılması ve Sonrasında Ortaya Çıkan Görüntüler!

Gelişen teknoloji ile yapılan deneyler ve aktiviteler oldukça gelişti. Yapılan deneylerin birçoğu bilgi amaçlı olsa da bazısı eğlence amaçlı yapılabiliyor. Daha önceki videolarımızda teknoloji ve bilimle alakalı yapılan deneylerden bahsetmiştik.

Bu videomuzda ise yapılan deneyin tamamen eğlence ve keyif almak amaçlı yapıldığını gösteriyoruz. Videoda izlediğiniz gibi küçük bir kamera futbol topunun üzerine yapıştırılıyor. Bu top ile çeşitli hareketler yapılıyor ve görüntüler topun bakış açısından kayıt altına alınıyor.

Bu çekimleri kayıt altına alan bu adamlar videoyu daha gösterişli hale getirmek için ağır çekim videosuna dönüştürüyorlar ve topun bakış açısından yapılan hareketlere ait olan görüntüler mükemmel bir görsel show oluşturuyor. Yukarıdaki videomuzda bu görüntülere ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum