Yatırım yapmaya başla!

Fransız Polinezyası’na Gizlenmiş Saklı Cennet: “Motu Moie”

Fransız Polinezyası’na Gizlenmiş Saklı Cennet: “Motu Moie”

Büyük Okyanus diye adlandırılan ve ucu bucağı görülmeyen engin bir maviliğin ortasında bulunan Fransız Polinezyası, birçok ada ile oluşmuş küçük bir kara parçası olmasına rağmen tamamıyla bir saklı cennettir. Mavi ve yeşilin eşsiz tonlarının buluştuğu bu nokta bünyesinde tam 188 adacığı barındırmakta olup, turizm açısından oldukça bereketli bir yerdir.

Tabiatın çeşitli güzelliklerine ulaşabileceğiniz birçok lüks ev ve otelin yer aldığı bu bölge, kış aylarında bile ziyaret edebileceğiniz görülmeye değer eşsiz sahiller ile süslenmiştir. Turizm açısından en ünlü beldelerinden biri olan Bora Bora yakınlarında yer alan küçük bir adada yer alan Motu Moie adındaki özel mülkler, sahiplerine ömür boyu ayrılmak istemeyecekleri bir yaşam sunuyor. Şimdi dilerseniz, Fransız Polinzesyası’nda yer alan bu mütevazı ve lüks eve birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Fransız Polinezyası’na gizlenmiş saklı cennet:

Fransız Polinezyası’ndaki Bu Cennetin Konumu

Fransız Polinezyası'ndaki Bu Cennetin KonumuFransız Polinezyası, Iripau’da konumlandırılmış bu etkileyici Motu Moie ismindeki saklı cennet aslında size ait özel bir ada olabilir. Hindistan cevizi ağaçları, tropikal çiçekler ve çeşitli bitkilerin güzelleştirdiği bu harika mülk; etrafı Tahaa ve Raiatea ile birlikte Bora Bora adalarıyla çevrili bir resifin kenarına konumlandırılmıştır. Büyüleyici Patio köyüne aşağı yukarı 5 dakika mesafede olan bu özel yapının yerleşkesi civarında, sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bir bot da yer almaktadır. Ayrıca kültür merkezi ve ülkenin en büyük kasabası olan Uturoa da bu özel adaya oldukça yakın bir konumdadır.

Sade ve Lüks Tasarıma Sahip Muhteşem Bir Ev

Sade ve Lüks Tasarıma Sahip Muhteşem Bir EvBir ana bina ile birlikte 3 misafir sahil evi, yemek ve rahatlama tesisi, müştemilat, spor kompleksi gibi birçok yapıyı bünyesinde barındıran bu mülk; 437 metrekarelik bir yaşam alanına yayılmıştır. İçme ve sıcak suyun doğal yollarla karşılandığı bu tesis, elektriği de güneş panelleriyle üretmektedir. Fransız Polinezyası’ndaki lüks otel Intercontinental Bora Bora Resort&Thalasso Spa gibi lüks bir tesisi aratmayacak olanaklarla donatılan bu güzel ev; inzivaya çekilip, kendi yağında kavrulmak ve sağlıklı bir ömür sürmek isteyenler için oldukça ideal bir yerleşim alanıdır.

Issız Bir Adada Ütopik Bir Hayat Sürdürebilmenin Değeri Ne Kadar?

Issız Bir Adada Ütopik Bir Hayat Sürdürebilmenin Değeri Ne Kadar?Sadece doğal güzellikleriyle büyülenmeyip aynı zamanda da inanılmaz bir manzara ve mahremiyet sunan bu tropik ada, kendiniz için oldukça ideal bir hediye olabilir. Sosyalleşmenize gerek kalmadan, hatta kendi yiyeceklerinizi yetiştirip beslediğiniz hayvanlardan doğal besinler sağlayarak huzurlu bir yaşama yelken açabilirsiniz. Ayrıca elektrik ve su faturasını düşünmeden, ısınma derdi olmadan da günlük yaşamın uğraştırıcı stresini üzerinizden atabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden ve boğucu kalabalığından uzak bir yaşam sürebileceğiniz bu kusursuz adadaki evin fiyatı ise 9.5 milyon dolardır.

Şehrin bunaltıcı ve sıkıcı yaşantısından kaçıp rahatlamak ve adeta yeniden doğmak için kusursuz bir konuma, özelliklere ve tasarıma sahip olan Fransız Polinezyası’ndaki bu güzel ev; birçok insanın hayaliyle yaşadığı bir hayat imkanı sunuyor. Birlikte incelemiş olduğumuz, tamamıyla doğal ve konforlu yaşam olanakları sağlayan bu cennet gibi evde yaşamak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum