Yatırım yapmaya başla!

Fotoğrafları Viral Olan Öğrenci Hayalini Kurduğu İşi Yapma Şansı Yakaladı!

Fotoğrafları viral olan siyahi kadın, modellik düşlerini resmen yaver giden şansı sayesinde gerçeğe dönüştürdü. Peki, bu nasıl oldu?
Fotoğrafları Viral Olan Öğrenci Hayalini Kurduğu İşi Yapma Şansı Yakaladı!

Siz de ünlü modellerin renkli hayatlarına hayranlıkla bakanlardan mısınız? Spotların altında poz verip, fotoğraflarınızın billboardları ya da dergileri süsleyeceği günleri düşünerek hayaller kuruyor musunuz?

Evet, modellik yaparak para kazanmak diyorum, sizin de istediğiniz şey olabilir mi? O zaman bu haberi okumalısınız derim. Çünkü hemen şimdi tanışacağınız genç kadının modellik hayali, fotoğrafları viral olduktan sonra gerçeğe dönüşmüş.

Şansı yaver gitmek deyiminin canlı örneği olan genç kadın, ona modellik dünyasının kapılarını açacak adamla hiç beklemediği bir anda değişmiş.

Anok Yai'nin fotoğrafları viral olunca kaderi değiştiÇünkü 19 yaşındaki Anok Yai, Howard Üniversitesi’ndeki bir organizasyonda çekilen fotoğrafı sayesinde ajansların dikkatini çekmiş. Daha açık söylemek gerekirse her şey; TheSUNK isminde Instagram hesabı olan bir fotoğrafçının Anok Yai’ye “fotoğrafını çekebilir miyim” demesiyle başlamış.

Tabii, Anok Yai’ye tarz kyafetler giyenlerin fotoğraflarını çektiğini ve bu şekilde isminin duyulabileceğini söylemeyi de ihmal etmemiş.

Anok Yai, Howard Üniversitesi’ndeki bir organizasyonda çekilen fotoğrafı sayesinde ajansların dikkatini çektiPoz vermekte bir sakınca görmeyen Anok Yai, fotoğrafçının teklifini kabul etmiş. Ve fotoğrafçı, siyahi kadının fotoğraflarını Instagram hesabına yükledikten yalnızca birkaç saat sonra Anok Yai’nin telefonu çalmaya başlamış.

Viral olan fotoğraflar sayesinde birçok modellik ajansından teklif alan genç kadın, hayalindeki kariyeri yapma fırsatını bulduğu için epey mutlu hissediyor.

Saw her right at the end of Yardfest. Stunning @anokyai #huhc #huhomecoming #theyard #fro #curlyhair #darkskin #sudanese

TheSUNK|The Shit U Need 2 Know (@thesunk)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aslen Mısırlı olan biyokimya öğrencisi, henüz okulu bitmese de yarı zamanlı modellik yapmanın başlangıç için iyi bir adım olacağını düşünüyor. Ayrıca “insanların kendisinde ne gördüğünü ilk başta anlayamadığını çünkü kişinin kendi güzelliğini her gün gördüğü için buna alıştığını” belirtiyor.

Sonuçta; Anok Yai, 1 ayda 3 derginin kapak yıldızı olan Bella Hadid ya da şu an milyoner bir iş kadını olan Kylie Jenner kadar çok para kazanamayacak belki ama en azından bunun için çaba sarf ettiğini bilecek. Kaldı ki farklı güzelliğiyle dikkat çeken genç kadının, milyon dolarlar kazanamaması için de hiçbir neden yok. Şansı böyle yaver giderse, başarı merdivenlerini kısa sürede tırmanacağı kesin!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#İş Fikirleri kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum