Forza Motorsport 7 ve Horizon 4 Arabalarına Heyecanlı Drift Paketi!

Japon icadı drift sporunun heyacan düzeyini herhalde anlatmamıza gerek yok. Dışarıdan kolay gibi gelen yalnız tehlikeli ve bir o kadar zor olan bu araba sürüş biçimi, Forza 7‘nin araç özelliklerine eklendi.

Eski NFS Kanyon gibi nefes kesici etaplarda çoğumuz, modifiye ettiğimiz spor otomobillerimizi kaydırmışızdır. “Drift King” olmak için pc başında bile antremanlar yapıldı. Microsoft ve Turn 10 Studios‘un programcıları en son indirilen sürüm içerisinde drift paketin müjdesini veriyorlar.

Forza 7 – Horizon 4 için Set Formula Drift Car Packet‘i Xbox konsollarımızda veya masaüstü bilgisayarımızda yedi farklı arabayla yapabileceğiz.

Bu araçlar arasında Nissan’ın drift şampiyonu Silvia, Datsun, BMW 325i, Ford Mustang, Dodge Viper, Holden HSV ve Nissan 240SX.

Hazırlanan klipte araçların gerçekçi dönüşler ve toplu halde yapılan showlar harika. Oyundaki en önemli detay ise insanların gözünde sevgisi hiç hazırlayan spor otomobillerin olması. 

Eğer ki gelen son paketi dijital ön sipariş verenler Forza Horizon 4’le alabilecek. Sonbaharda çıkacak Forza Motosport 7’de mevcut olacak.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur