Yatırım yapmaya başla!

Formula E Aracı vs Çita: Hangisi Kazanmıştır?Otobotların dünyayı istilası konuşuladursun, makineler ve hayvanlar arasında geçen düelloları izleyelim. Bazı sporcular arasında F1 aracını kalkışta geçerim diyen koşucular oldu. F1’e sonradan eklenen elektrik gücüyle beraber olay biraz sessizleşmişti. İşte bu sessizlik yüz yılın hayvan – makine kapışmasıyla bozuldu.

Takip edilmesi zor hayvanlar listesinin ilk sırasında yer alan Çita, maksimum çıkabildiği 110 km/h (bazı hayvan bilimciler 119 km/h çıkabildiğini söylüyor) ve 3 saniye süren alan koşusuna Formula E aracı eşlik ediyor. Videoda izlediğimiz gibi yarış elemanlarının kalkış süreleri eşit.

Formula E aracından daha tozlu dumanlı kalkan Çita’nın gözükmesi zor bacak hareketleriyle maksimum hızına varıyor. Çita’nın hızını 1.09‘da yerden kaldırdığı ot ve toprak parçalarından anlayabilirsiniz. Formula aracının pilotu Jean Eric Vergne acaba sürüşüyle ilgili kendi kendine sorgular yapıyor mudur? Bence düşünmesin çita normal gücünü ortaya koydu…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum