Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ford Otosan Üst Düzeyde 4 Atama Kararı Aldı

Başarılı bir yılı geride bırakan Ford Otosan, 1 Mart 2022’den itibaren göreve getirilmesi planlanan üst düzey yönetici isimlerini açıkladı.
Ford Otosan Üst Düzeyde 4 Atama Kararı Aldı
Yorum

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda üst düzey yönetici ataması ve organizasyon değişikliği duyurusu yaptı. Şirket bugünkü (18 Şubat 2022) yönetim kurulu toplantısında, dört pozisyon için yeni kararlar aldı.

Buna göre İnovasyon ve Yeni Girişimler Direktörü görevini yürütmekte olan Saibe Gül Ertuğ’un 1 Mart 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Finans ve Muhasebe Genel Müdür Yardımcısı Vekili (CFO Vekili) olarak atanmasına karar verildi.

Yine 1 Mart 2022 tarihi itibarıyla Oya Başak Akyol’un yeni oluşturulan İnsan Kaynakları ve Dönüşüm Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna getirileceği bildirildi. Akyol halihazırda Toplam Kalite Direktörü görevini yürütüyor.

Dönüşüm Liderliği bünyesinde Çevik Koç görevinde yer alan Fikri Onur Sarıkaya’nın, Toplam Kalite Direktörlüğüne, Akıllı Hareketlilik Lideri görevini yürüten Fahrettin Canalp Gündoğdu’nun ise İnovasyon ve Yeni Girişimler Direktörlüğüne getirilmesine karar verildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu