Yatırım yapmaya başla!

Ford, Emoji Haftasında Çizdiği Mini Kamyoneti Hayata Geçiriyor!

Ford, emoji olarak gösterdiği mini kamyoneti gerçekten yapıyor olabilir!
Ford, Emoji Haftasında Çizdiği Mini Kamyoneti Hayata Geçiriyor!

Şaşırdık mı? Ford, kesinlikle şaşırttı. Baby Bronco yapımında hızla sona yaklaşılırken, Amerikalı marka dünya emoji gününü bir sevimli bir pick-up ile kutlamıştı. Yeni gelen bir teaser videosunda ise aracın gerçekten var oluşu açıklanmış oldu. Sosyal medyada dolaşan bu kutu şekilli Ford kamyonet, yoğun ilgiye maruz kaldı.

Dar yapılı kamyonetlerden Ford’dan beklediğimiz, yeniden çıkmasına karar verilen Bronco’ydu. Tek kapılının prototipini testi yapılırken gördüğümüz SUV’un, sanırız bir de pick-up kardeşi olacak.

Kupa tipinin neye benzeyeceği örtü altında da belli oluyor.

Aynı emojideki gibi olan Ford pick-upı, kasalı araçlar arasında en küçüğü olacak. Videodan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda F-150 ve Ranger bu araç yanında çok büyük kalacak. Halen daha olayın gerçek olup olmadığı bilinmiyor.

Ford’un emoji olayını daha dikkat çekmek maksatlı, böyle bir şey yapmış olabileceğinden söz ediliyor. Teaser’ın sonunda “Yakında size yakın bir klavyeye geliyor.” denilmesi de garip geldi.

İlginç videonun içerisinde, yeni Ford kamyonet modelinin çizim ve bir kil modeli gösteriliyor. Bunun üzerinde de çalışan bir kadın. Bize göre de bir emoji için bu kadar efekte gerek olmayacağını ve mini aracın gerçek olabileceğini düşünüyoruz.

Twitter’a baktığımızda Ford Kuzey Amerika ürün yöneticisi Mike Levine, araçla ilgili bazı bilgiler veriyor. Levine ilk iletisinde “Bu hafta süper havalı kamyon haberleri geliyor” dedi. İkinci Tweet, “Karşılanmamış büyük bir ihtiyacı karşılayacak” diyor. Üçüncü Tweet “Bu haftanın kamyon ihtiyaçları hakkındaki tüm bu Ranger spekülasyonları. Küçük kamyonlardan hoşlanıyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız.” diyor.

Gizemli araç hakkında öğrenebildiğimiz bilgiler bunlarla sınırlı. Muhtemelen marka, küçük araçlarını imal ettiği platformda bu kompakt kamyoneti hayata geçirecek. Aklımıza da son nesliyle gelen Puma! Bunun için de çok bekleyeceğimizi düşünmüyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum