Yatırım yapmaya başla!

Forbes Kapağına Hangi Türk İş Adamını Taşıdı?

Forbes Kapağına Hangi Türk İş Adamını Taşıdı?

Dünyanın en prestijli dergileri arasında kendisine saygın bir yer edinmiş olan Forbes, Türk iş adamını kapağına taşıdı. Forbes’in kapağına taşıdığı isim ise Osman Kibar. Forbes görselinde Kibar’ın fotoğrafını kullandığı haberin başlığını ise “Bu adam yaşlanmayı durdurabilir mi?” sorusuyla tamamladı. Forbes’in haberinin temelinde ise Osman Kibar’ın amacının yaşlanmayı tersine çevirmek olduğu anlatıldı. Ayrıca haberde Kibar’ın kurucusu olduğu San Diego merkezli 12 milyar dolar değerindeki biyoteknoloji şirketi olan Samumed’den de bahsedildi.

“Yaşlanmayı önleyecek tıbbi keşifler peşinde…”

Forbes haberinin ilk bölümünde Kibar’ın sahibi olduğu şirketin yaşlanmayı önleyici girişimlerde bulunduğunu belirtti. 2008 yılında Kibar’ın kurduğu ve 4 milyar dolarlık hissesi bulunan Samumed şirketinin yaşlanmayı önleyecek tıbbi keşiflerin peşinde olduğunu belirten Forbes, şirketin üzerinde çalıştığı en önemli ilaçlardan birinin kel erkeklerde yeniden saç çıkaran bir ürün olduğunu iddia etti. Ayrıca bu ilacın beyaz renkte olan saçları doğal rengine çevirmek gibi bir özelliğinin olduğunu da belirten Forbes, Kibar’ın bu ürünü aralarında Robert Koleji’nden arkadaşlarının da olduğu toplam 120 kişi üzerinde denediğini ve sonuçların 1,5 yıl içerisinde netlik kazanacağını ifade etti.

Forbes haberinin ikinci bölümünde ise ünlü iş adamı Kibar’ın diğer özelliklerine değindi. Kibar’ın poker oyununda oldukça başarılı olduğunu iddia eden dergi, bununla ilgili olarak şu ifadelere yer verdi;

Forbes, Kibar’ın adının dünyaca ünlü arama motoru Google’ye yazıldığı zaman poker masasındaki görsellerinin öne çıkacağını belirtti. Kibar’ın bu oyunda profesyonel olmamasına rağmen 2006 yılındaki bir turnuvada şampiyon olduğunu belirten dergi, 2007 yılında ABD Vegas’ta düzenlenen ve toplamda 3 bin kişinin katıldığı Dünya Poker Şampiyonası’nda ise Kibar’ın ikinci olduğunu ifade etti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum