Paylaşım

Tüm Zamanların En İyi Boksörlerinden Floyd Mayweather’in Ultra Lüks Yaşamından Görüntüler

 

Floyd Mayweather Jr boks dünyasında çok sayıda siklette kemere sahip olan dünyanın en önde gelen boksörlerinden biri olarak kabul görmektedir. Floyd Mayweather nice boks maçında büyük başarılar elde etmiş ve adını boks tarihine altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

Videoda ultra lüks yaşamından görüntülere tanık olacağınız efsane boksör, tüm zamanların en iyi boksörlerinden birisi olarak bilinmektedir. Kariyeri boyunca çıktığı maçlar ile hem boks tarihinde kalıcı izler bırakmış hem de pek çok insanın gördüğünde ağzının açık kalacağı paralar kazanmıştır.

Floyd Mayweather, sahip olduğu milyon dolarlık servet ile insanı imrendiren bir hayat yaşamaktadır. Efsane boksör sadece boks sporunun değil, Amerika’daki tüm sporcular arasında en yüksek kazanca sahip sporcu olarak lanse edilmiştir.

Ne kadar servete sahip olduğunu tahmin etmekte zorlanacağımız Mayweather’in sahip olduğu varlığın büyük bölümünü, Manny Pacquiao ile olan maçından kazandığı bilinmektedir. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Manny Pacquiao ile yapılan dövüş, tüm dünyada gündem olmuş ve yüzyılın boks müsabakası olarak adından söz ettirmişti.

Mayweather’in sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüntülerde tomar tomar paraların içinde yüzdüğünü görebilirsiniz. Lüks hayatı uç noktalarda yaşayan efsane boksör, kendisini takip edenlerin fazlasıyla ilgisini çekmektedir.

Görüntülerde Mayweather’in dünyada çok az sayıda insanın yaşayabileceği bir hayatı yaşadığını görebilirsiniz. Lüks arabalar, kadınlar, muhteşem evler akıl almaz paralar… Floyd Mayweather yaşadığı ultra lüks hayatından karelere instagram hesabından da sıkça yer vermektedir.

Görüntülerde de göreceğiniz üzere ünlü boksörün dünyanın en pahalı arabalarına sahip olduğu görülmektedir. Bu denli bir servete sahip olan sporcunun yaşadığı lüks ötesi hayat çok şaşırtıcı gelmemelidir. Dünyanın en çok kazanmış sporcularından birisi olan eski boksör Floyd Mayweather, sahip olduğu serveti cömertçe sergilemekte ve dünya üzerinde olabilecek en lüks hayatlardan birini yaşamaktadır.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur